خدمات حرفه‌ای تولید محتوا!

انجام سفارش تولید محتوا در کمترین زمان با تضمین کیفیت!

همین حالا سفارش محتواتو بده!
خدمات حرفه‌ای تولید محتوا

چرا تولید محتوای متنی برای کسب‌وکار شما حیاتی است؟

یکی از عناصر کلیدی دنیای مدرن و ارتباطات دیجیتالی، محتوا است. خدمات تولید محتوا، به عنوان بخش مهمی از این فرآیند، به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا با ارائه محتوای جذاب و موثر، جایگاه خود را در بازار رقابتی تثبیت نمایند. با استفاده از استراتژی محتوایی مناسب و سفارش تولید محتوای حرفه‌ای در راستای آن، می‌توان شاهد رشد و توسعه قوی برندینگ کسب‌وکار بود.

در عالم دیجیتال و ارتباطات، بازاریابی محتوا به عنوان یک ابزار موثر و قدرتمند، نقش حیاتی در ایجاد تاثیر حوزه های مختلف مارکتینگ نظیر برندینگ، تبلیغات و حتی بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) ایفا می‌کند و در بهبود تجربه کاربران و افزایش فروش نقش بسزایی دارد. برای دستیابی به نتایج فوق‌العاده و اثربخش در بازاریابی دیجیتال خود، همین حالا با کسب اطلاعات کامل درباره کیفیت ، قیمت خدمات سفارش تولید محتوای پابلیکا، سفارش تولید محتوای خود را داده و قدرت واقعی محتوای حرفه‌ای را در کسب‌وکار خود به کار بگیرید.

قالب های تولید محتوا

محتواها در اینترنت و دنیای دیجیتال به صورت گسترده‌ای تنوع دارند و می‌توانند برای اهداف مختلف استفاده شوند مانند:

انواع تولید محتوای متنی

خدمات تولید محتوای متنی در قالب های مختلفی ارائه می‌شود که هر یک از این محتواها برای یک جایگاه منحصر به فرد نوشته شده است. شما می‌توانید تولید محتوا برای وب سایت، کپی رایتینگ، محتوای تبلیغاتی، محتوای خبری را به پابلیکا سفارش دهید:

این محتوا برای برندینگ و بهتر دیده‌شدن شما در رسانه‌ها است و در راستای اهداف روابط عمومی می‌تواند به شما کمک کند.

رپورتاژ آگهی بدون تگ تبلیغاتی

کیفیت این محتوا نیازمند دقت بالایی است تا مخاطب شما جذب کند و از لحاظ سئو (SEO) شما را به رتبه‌های بالای گوگل برساند.

رپورتاژ آگهی با تگ تبلیغاتی

رپورتاژآگهی‌ها به شما کمک می‌کنند تا محصول یا خدمات خود را به مخاطبین هدف خود نشان دهید و بتوانید سئو سایت خود را بهبود دهید.

رپورتاژ آگهی خارجی

محتوای آموزشی به منظور آموزش کاربران هدف در مورد یک موضوع خاص تولید می شود. این محتوا می تواند در قالب مقاله، کتاب، محتوای پادکست و غیره ارائه شود.

رپورتاژ آگهی با لینک به چند دامنه

محتوای بازاریابی برای تبلیغ محصولات یا خدمات یک کسب و کار تولید می شود. این محتوا می تواند در قالب مقاله، پست وبلاگ، ایمیل، شبکه های اجتماعی و غیره ارائه شود. محتوای بازاریابی می تواند به افزایش آگاهی از برند، جذب مشتریان جدید و افزایش فروش کمک کند.

شبکه‌های اجتماعی

محتوای تبلیغاتی به منظور فروش مستقیم یک محصول یا خدمات تولید می شود. این محتوا معمولاً در قالب تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات چاپی، تبلیغات اینترنتی و غیره ارائه می شود. محتوای تبلیغاتی باید مختصر، آموزنده و جذاب باشد تا بتواند توجه مخاطبان را جلب کند.

بازنشر در شبکه‌های اجتماعی

عوامل تاثیر گذار در کیفیت خدمات تولید محتوای متنی

کیفیت خدمات تولید محتوای متنی، نقش حیاتی در موفقیت استراتژی‌های بازاریابی دنیای رقابتی امروز دارد. عواملی نظیر دقت در نگارش، اصالت و خلاقیت محتوا و توجه به نیازهای مخاطب کلیدی‌ترین اجزای ارائه خدمات تولید محتوای متنی موثر محسوب می‌شوند. این عوامل، در کنار یکدیگر، به تقویت برند و ایجاد ارتباط معنادار با مخاطبان کمک شایانی می‌کنند:

1.صحت و دقت:محتوا باید اطلاعات صحیح و دقیقی را ارائه دهد و از اشتباهات و اطلاعات نادرست پرهیز کند. صحت و دقت نیازمند اجرای دقیق مراحل تولید محتوای متنی از قبیل تحقیق، نوشتن، ویرایش و در نهایت انتشار درست آن است. پیاده سازی همه این مراحل باعث افزایش کیفیت تولید محتوای متنی خواهد شد.

2.متناسب با هدف مخاطبان:ارائه خدمات تولید محتوا باید به خوبی با هدف و نیازهای مخاطبان هماهنگ باشد و به آنها پاسخ دهد.

3.جذابیت :محتوا باید به گونه‌ای نوشته شود که مخاطبان را به خواندن و مطالعه آن ترغیب کند. این نکته باید در تولید انواع مختلف محتوا نیز در نظر گرفته شود. تولید محتوا برای بسترهای مختلف از قبیل شبکه‌های اجتماعی باید خلاقانه باشد.

4.توانایی ارتباط موثر:محتوا باید توانایی برقراری ارتباط موثر با مخاطبان را داشته باشد و پیام مورد نظر را به درستی منتقل کند.

5.ساختار منطقی:محتوا باید دارای ساختار منطقی و تنظیم مناسب باشد تا به راحتی قابل فهم باشد.

6.انتخاب صحیح نوع زبان :محتوا باید باتوجه به مخاطبین و رسانه ای که قرار است منتشر شود، باید زبان و لحن خاصی داشته باشد. تا مخاطب را جذب نموده و مخاطب از خواندن آن لذت ببرد.

7.استفاده از تصاویر و چندرسانه‌ای:تصاویر، نمودارها و مواد چندرسانه‌ای می‌توانند محتوا را ترکیبی از متن و تصاویر جذاب کنند.

8.به‌روز بودن :محتوا باید به‌روز و مطابق با توسعه‌ها و تغییرات جدید در موضوع مورد بررسی باشد

9.تشویق مخاطب به انجام یک فعالیت:محتوا باید مخاطبان را به اقدام و اتخاذ اقدامات مشخص ترغیب کند.

10.توجه به SEO :محتوای متنی می تواند به SEO یک وب سایت کمک کند. یک محتوای سئو شده دارای خصوصیات زیادی از قبیل رعایت تعداد استفاده از کلمات کلیدی و مهم، تعداد کلی کلمات متن، استفاده به جا از لینک‌ها و ... می‌باشد.

11.هماهنگی با استانداردها و قوانین:محتوا باید با استانداردها و قوانین نوشتاری و حقوقی هماهنگ باشد.

12.ویرایش و ابهام‌زدایی محتوا:پس از نوشتن محتوا، آن را با دقت مرور و ویرایش کنید تا از عدم وجود اشتباهات و ابهام‌زایی اطمینان حاصل کنید.

این ویژگی‌ها سبب تولید محتوای خوب شده و و می‌توانند تضمین کننده کیفیت محتوا باشند.

تعرفه تولید محتوا به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه و قیمت سفارش تولید محتوا به عوامل مختلفی بستگی دارد و ممکن است متغیر باشد. برخی از عواملی که بر تعیین هزینه تولید محتوا تأثیر دارند عبارتند از:

نوع و قالب‌های تولید محتوا

نوع و قالب‌های تولید محتوا:

نوع محتوا (متنی، تصویری، ویدئو و غیره) تأثیر زیادی بر هزینه دارد. به طور کلی، تولید محتوای ویدئویی گران‌تر از محتوای متنی است.

مقدار محتوا

مقدار محتوا:

تعداد صفحات یا کلمات در سفارش می‌تواند هزینه را تعیین می‌کند. محتوای بیشتر و یا تخصصی‌تر نیاز به هزینه بیشتری دارد.

پیچیدگی محتوا

پیچیدگی محتوا:

اگر محتوا نیاز به تحقیقات گسترده، تحلیل تخصصی، یا ترجمه داشته باشد، هزینه افزایش می‌یابد.

سطح کیفیت محتوا

سطح کیفیت محتوا:

تعیین سطح کیفیت محتوا یا به عبارت دیگر، اینکه آیا می‌خواهید محتوای عالی و حرفه‌ای داشته باشید یا محتوای معمولی، روی هزینه تاثیرگذار است.

موعد تحویل سفارش تولید محتوا

موعد تحویل سفارش تولید محتوا:

اگر تعیین موعد انتشار محتوا ضروری باشد و نیاز به تولید سریع داشته باشید، احتمالاً هزینه بیشتری خواهید داشت.

انتشار محتوا

انتشار محتوا:

هزینه انتشار و تبلیغ محتوا نیز به هزینه کل اضافه می‌شود.

بنابراین، برای دانستن هزینه دقیق تولید محتوا، بهتر است، با مشاورین پابلیکا تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید

خدمات تولید محتوا در پابلیکا:

پابلیکا بستری برای ثبت سفارش تولید محتوای متنی برای مشتریان خود راه‌اندازی کرده است که به مخاطبین برای تولید یک محتوای با کیفیت و خوش قیمت کمک می‌کند. ویژگی‌های اصلی محتواهای تولیدی توسط پابلیکا شامل موارد زیر است:

تنوع در موضوعات:

تیم متخصص محتوایی پابلیکا قادر به تولید انواع مختلف محتواست. خدمات نویسندگی حرفه ای پابلیکا شامل موضوعات متنوع مانند صنعت، سلامت، تکنولوژی، دیجیتال و... می‌شود.

تنوع در موضوعات محتوا
اختصاصی و سفارشی‌سازی محتوا

اختصاصی و سفارشی‌سازی:

محتواهای تولیدی توسط پابلیکا که شامل کپی رایتینگ و تبلیغات متنی و تولید محتوا برای وب سایت است، می‌توانند برای نیازهای خاص شما اختصاصی و سفارشی‌سازی شوند؛ به بیان دیگر، محتوا می‌تواند با توجه به نیازها و بریف اختصاصی شما تولید شود.

استانداردهای سئو

کیفیت بالا و تطابق با استانداردهای سئو:

محتواهای تولیدی توسط پابلیکا دارای کیفیت بالا و خوانایی مناسبی هستند. این محتواها با دقت به دستور زبان، املای صحیح و منطق محتوا تولید می‌شوند و از نظر سئو نیز بررسی می‌گردند.

کیفیت بالا سئو
زمان‌بندی محتوا

زمان‌بندی انعطاف‌پذیر:

پابلیکا می‌تواند محتواها را در زمان‌بندی مشخصی تولید کند. این امر به شما امکان می‌دهد تا زمان تحویل محتواها را بر اساس برنامه‌های خود تنظیم نمایید.

ارائه خدمات تولید انواع محتوا:

پابلیکا می‌تواند محتواهای مورد نیاز شما در رسانه های مختلف را تولید کند. خدمات تولید محتوای محتوا شامل مقالات و محتوای متنی وب سایت‌ها، وبلاگ‌ها، پادکست‌ها و پست‌های رسانه‌های اجتماعی به صورت ویدئو، اینفوگرافیک است.

خدمات تولید انواع محتوا
محتوای ترجمه شده

محتوای ترجمه شده:

پابلیکا محتواهای تولیدی شما را به زبان‌های مختلف ترجمه می‌کند که این امر موجب توسعه‌ی بازار و برخورداری از مخاطبان جهانی می شود که به کسب‌وکار شما کمک خواهد کرد.

امکان ویرایش:

محتواهای تولیدی توسط پابلیکا با نظر شما قابل ویرایش هستند تا شما بتوانید تغییرات مورد نیاز را اعمال کنید.

امکان ویرایش محتوا
سوالات متداول

شما از طریق مراجعه به بخش ورود/ثبت نام می‌توایند به راحتی حساب کاربری خود را بسازید و نسبت به ثبت اولین کمپین خود اقدام نمایید.

هزینه‌تولید محتوای متنی شما بر اساس تعداد کلمات و همچنین نوع محتوای تولیدی(وبلاگ، بررسی محصول و ...) متغییر است. هر چه تعداد کلمات شما برای یک نگارش یک محتوا بالاتر برود هزینه به ازای کلمه کمتر خواهد شد.

در این صورت نزدیک‌ترین مورد به موضوع خود را انتخاب نمایید و سپس در قسمت توضیحات موارد تکمیلی را وارد نمایید.

شما در هر مرحله از طریق ثبت تیکت و یا تماس با تیم پشتیبانی پابلیکا جواب سوالات خود را بگیرید و هرگونه ابهام را در مورد روند ثبت سفارش خود برطرف کنید.

برای اطلاع از شرایط سفارش تولید محتوای پابلیکا ، می‌توانید با مشاورین ما به صورت رایگان صحبت کنید، نیازهای خود را مطرح کنید تا بهترین و با کیفیت‌ترین محتوا را در کمترین زمان دریافت نمایید.