پابلیکا / درباره ما
اینجا پابلیکاست

اینجا پابلیکاست؛ ما همیشه خبرهای خوبی داریم

پابلیکا در سال 1393 با هدف ارائه سرویس‌های متنوع نظیر کمپین‌های لینک سازی و انتشار رپرتاژ ، خدمات تولید محتوا و سئو، مشاوره و اجرای کمپین‌های روابط عمومی برای کسب و کارهای ایرانی شکل گرفت. پابلیکا از همان ابتدا، ماموریت خود را ایجاد ارتباط ساده و مؤثر میان کسب و کارها و مشتریان می‌دانست؛ حالا پس از 9 سال، نهالی که آن روزها کاشته شده بود، به ثمر نشسته و تبدیل به درختی زیبا شده است.

کسب و کارهای امروزی برای به دست آوردن مشتریان جدید و حفط مشتریان موجود، باید خود را متمایز جلوه دهند. شما برای ایجاد مزیت رقابتی، نیاز به ایجاد و حفظ تصویر مثبت در ذهن مخاطبان خود دارید؛ پابلیکا با ارائه تمامی خدمات ذکر شده، برند شما را به مخاطبان معرفی خواهد کرد.

پابلیکا با استفاده از روش‌ها و ابزار مدرن به توسعه و تقویت ارتباطات کسب و کارها در زمینه‌های گوناگون و با بالاترین کیفیت می‌پردازد.

همکاری مؤثر در محیطی پویا و شاداب

همکاری مؤثر در محیطی پویا و شاداب

اعضای دپارتمان‌های مختلف در پابلیکا باهم تعامل کامل و جذابی دارند و این اتفاق باعث شده تا تجربه همکاری در پابلیکا یک تجربه لذت‌بخش، آموزنده و جذاب باشد. اینجا، همه برای ساخت لحظات شیرین و نابِ همکاری، تلاش می‌کنند.

در پابلیکا، همه چیز در موعد مشخص و با بهترین کیفیت انجام می‌شود.

در پابلیکا همه چیز منظم، با قاعده و با همکاری و هم‌فکری کامل اعضای تیم پیش می‌رود. برای ما نتیجه کارها، ارتباطات و اعتبار‌ از همه چیز مهم‌تر است و تمام تلاش ما این است که در کنار هم، بهترین خودمان باشیم.

همه دنیای پابلیکا کار کردن نیست!

بعد از پایان ساعت کاری، پابلیکایی‌های اهل تفریح در شرکت مانده و باهم بازی می‌کنند. مافیا، جاسوس، بوردگیم‌های مختلف و بازی‌های ویدیویی، بخش جدایی ناپذیری از تفریحات تیم پابلیکاست‌.
 اینجا همه چیز در موعد مشخص و با بهترین کیفیت انجام می‌شه

برخی از رسانه های انحصاری پابلیکا

اینجا نقطه شروع یک تغییر مثبت است!

اینجا نقطه شروع یک تغییر مثبت است!

پابلیکا در تلاش است که در جریان اکوسیستم کسب و کار ایران و تجربه همکاری، تغییرات مثبت و محسوسی ایجاد کند. همان‌گونه که گفتیم، ماموریت اصلی ما ایجاد ارتباط مؤثر و ماندگار از طریق انتشار اخبار کسب و کارها و رپورتاژ‌های خبری است. از آنجا که هیچ کسب و کاری بدون روابط عمومی مناسب و دقیق دوام نمی‌آورد، شما می‌توانید بر برنامه‌ریزی و خدمات پابلیکا حساب کنید. آماده ماجراجویی هستید؟
کمپین خود را آغاز کنید