همکاری مشترک پابلیکا با انجمن صنفی کسب‌و‌کارهای اینترنتی

پابلیکا / اخبار پابلیکا / همکاری مشترک پابلیکا با انجمن صنفی کسب‌و‌کارهای اینترنتی
تاریخ آخرین به روز رسانی: ۰۲ آذر ۱۴۰۲
زمان تقریبی مطالعه : 2 دقیقه
همکاری مشترک پابلیکا با انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

امروزه کسب‌وکارهای گوناگونی به فضای مجازی وارد شدند. از طرفی کسب‌وکارهای جدیدی در این حوزه به‌وجود آمدند. نیاز به صحبت و شناخته شدن این مشاغل در جامعه امریست که باید بیشتر از قبل مورد توجه قرارگیرد. نحوه شکل‌گیری، چالش‌ها و همچنین افق پیش‌روی هرکدام از آنان نیز می‌تواند برای افرادی که از خدمات کسب‌وکارهای اینترنتی استفاده می‌کنند جالب توجه باشد. همچنین به مثابه چراغ راهی باشد برای تازه‌واردان این عرصه. ما در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی؛ که خود راحامی کسب‌وکارهای اینترنتی می‌دانیم، با همکاری مشترک پابلیکا و انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی بر آن شدیم تا مجموعه‌ای از مصاحبه‌ها‌ تحت عنوان #داستان_ما را منتشر کنیم.

پابلیکا؛ حامی کسب‌وکارهای آنلاین

آژانس ایده‌های خلاقانه‌ پابلیکا از سال ۱۳۹۳ با بهره‌مندی از یک تیم جوان، خلاق و با انگیزه شروع به‌کار کرد.

نیاز امروز کسب‌وکارها به انجام فعالیت‌های روابط عمومی در کنار تبلیغات بیش از پیش حس می‌شود. پابلیکا در این زمینه مدرن‌ترین و کارآمدترین راهکارهای روابط عمومی را در اختیار مخاطبین خود قرارمی‌دهد. مخاطبین ما می‌توانند با توجه به این راهکارها ارتباط موثرتری با مشتریان خود داشته‌‌باشند.

به سبب داشتن افتخار همکاری مشترک پابلیکا با کسب‌وکارهای معتبری از جمله آهن آنلاین، دیجی کالا، بازار، فلایتیو، مستر بلیط و دیگر کسب وکارهای مطرح اینترنتی توانسته است تا توانایی و حسن نیت خود را ثابت کند و همواره در مسیر کمک به کسب‌وکارهای آنلاین پیش‌رو باشد.

انجمن صنفی کسب‌و‌کارهای اینترنتی

این انجمن با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست‌بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت کسب‌وکارهای فعال می‌پردازد؛ بستری حمایت‌گر و پویا جهت رشد شرکت‌های نوپا (استارت آپ‌ها) دارد، چرا که بر این امر واقف است رشد اقتصادی کشور عزیزمان و اشتغال فرزندانمان در گرو رشد روز افزون این عرصه نهفته است.

انجمن می‌کوشد تا با همراهی اعضای خود حامی مصرف‌کنندگان باشد تا بدین ترتیب فرهنگ نوینی که این زیست‌بوم (اکوسیستم) فراهم‌آورده‌است را در راستای خدمت به مردم سرزمینمان ایران استفاده نماید، چرا که براستی ایشان شایسته بهترین‌ها هستند.

#داستان_ما؛ راه پر پیچ و خم کسب‌وکارهای آنلاین

پابلیکا در مسیر رشد و توسعه و خود همواره با چالش‌ها و مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است. چالش‌هایی که گاهی تا خاموشی پلتفرم پیش روی کرده اند. همین خاموشی باعث دمیدن روحی جدید و انگیزه‌های قوی‌تر از قبل به پابلیکا شده و رشد و نمو مجموعه را به دنبال خود داشته است.

#داستان_ما مسئولیت اجتماعی ما در برابر همکارانمان در کسب‌وکارهای اینترنتی است. کسب‌وکارها باید چالش‌های احتمالی در این مسیر را بشناسند. و هنگام رویارویی با آنان بهترین تصمیمات را بگیرند و موثرترین راهکارها را به اجرا درآورند. ما سعی داریم که با انجام مصاحبه با صاحبین کسب‌وکارها به انتقال تجربیات آنان به دیگران کمک کنیم و درکنار رشد خود حامی دیگر کسب‌وکارها باشیم. این برنامه با همکاری مشترک پابلیکا و انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی در حال اجرایی شدن است. تمامی کسب‌وکارهای فعال در انجمن می‌توانند بخشی از #داستان_ما باشند.

امید است که با انجام و انتشار این مصاحبه‌ها گامی موثر در راستای شناخته‌شدن کسب‌وکارهای اینترنتی و همچنین انتقال تجربیات آنان به نوسفران این مسیر داشته‌باشیم. هدف ما رقم زدن داستان زیباتریست در کنار هم.

اشتراک گذاری این مطلب در :

نظرات کاربران

هنوز نظری نداریم!

اولین دیدگاه رو میتونی راجع به این مطلب ثبت کنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هفت =