چرا ما

چرا ما؟

برای این که:

در متن باشید نه حاشیه

هیچ کدام از ما برای دیدن تبلیغات یک وب‌سایت وارد آن نمی‌شویم. تبلیغات حاشیه‌های مزاحم صفحات اینترنتی هستند، جایگاه برند شما در متن اخبار است نه در حاشیه آن. با خدمات رپورتاژ آگهی پابلیکا کسب و کار خود را در متن اخبار برترین‌ رسانه‌های ایران به مخاطبانتان معرفی کنید.

برای این که:


در صدر نتایج گوگل بمانید

اگر وب‌سایت شما در کلیدواژه‌های اصلی مرتبط با کسب‌وکارتان در نتایج جستجوی گوگل نیست وب‌سایت خود را وب‌سایتی مرده و ناکارآمد بدانید. یکی از اصلی ترین فاکتورهای موثر بر رتبه وب‌سایت شما در گوگل دریافت بک‌لینک فالو از صفحات مرتبط و معتبر است. با خدمات رپورتاژ آگهی پابلیکا همیشه در صدر نتایج دلخواهتان باقی بمانید.

برای این که:


فرمان دست شما باشد

دیگر نیازی نیست چندین رسانه را با هم انتخاب کنید. نیازی نیست برای مدیریت کمپین خودتان با چندین نفر صحبت کنید. در پلتفرم رپورتاژ آگهی پابلیکا فرمان کمپین رپورتاژ آگهی شما در دستان شما است. چه بخواهید در یک رسانه رپورتاژ خود را منتشر کنید چه در چندین رسانه،‌ در پلتفرم پابلیکا با چند کلیک ساده به هدف خود خواهید رسید.

برای این که:


با نگرانی‌ها خداحافظی کنید

اشکالات نگارشی، غلط املایی، لینک‌های شکسته و اشتباه و ... با نگرانی‌هایتان خداحافظی کنید. تیم کنترل محتوای پابلیکا متن رپورتاژ‌های شما را به طور دقیق بررسی می کنند و در صورتی که موردی از چشم شما جا مانده باشد موارد لازم را به منظور اصلاح رپورتاژهایتان به اطلاع شما خواهند رساند.

برای این که:


اعتماد مخاطبان را از آن خود کنید

می‌خواهید جایگاه بزرگان بازار را داشته باشید؟ برای رسیدن به این هدف چاره ای جز جلب اعتماد مخاطبان خود ندارید اما از چشم مخاطبانتان حرف‌های شما صرفا بزرگنمایی‌های تبلیغاتی است. با خدمات رپورتاژ آگهی پابلیکا قدرت رسانه‌های مرجع را در جهت جلب اعتماد مخاطبانتان به کار بگیرید،‌ بگذارید رسانه‌ها مزایای خدمات و محصولات شما را به مخاطبانتان معرفی کنند.