ورود / ثبت نام

بازاریابی سنتی یا دیجیتال؟

ایجاد تعادل بین انواع بازاریابی سنتی و دیجیتال، کلید اصلی موفقیت در یک کمپین تبلیغاتی است. در سال جاری، بازاریابی […]

بازاریابی سنتی

ایجاد تعادل بین انواع بازاریابی سنتی و دیجیتال، کلید اصلی موفقیت در یک کمپین تبلیغاتی است. در سال جاری، بازاریابی دیجیتال و سنتی هر کدام یک بال پرواز پرنده موفقیت هستند. هر دو استراتژی نقش بسیار مهمی در موفقیت کسب وکار شما ایفا می کنند.نتیجه این نوع تبلیغات بسیار حیرت آور بود.. در ادامه شما را با مزایا و معایب بازاریابی سنتی و بازاریابی دیجیتال بیشتر آشنا خواهیم کرد.

مزایا و معایب بازاریابی سنتی

با گسترش هرچه بیشتر بازاریابی دیجیتال، بسیاری تصور می کنند بازاریابی سنتی اعتبار خود را از دست داده است. این در حالی است که بازاریابی سنتی هنوز هم در زندگی روزمره مشتریان شما نقش کلیدی ایفا می کند. اگر شما بودجه کافی برای سرمایه گذاری در کمپین تبلیغاتی مجلات برتر و پرطرفدار یا برنامه های تلویزیونی معروف را داشته باشید، می توانید به موفقیت بالایی دست پیدا کنید.

انواع بازاریابی سنتی شامل موارد زیر می شود:

مزایای بازاریابی سنتی

معایب بازاریابی سنتی

مزایا و معایب بازاریابی دیجیتال

در این زمان دیگر نمی توان تأثیر روش های مارکتینگ دیجیتال را کتمان کرد. ما در عصر اینترنت زندگی می کنیم و به صورت میانگین، هر فرد ۶ ساعت و ۴۲ دقیقه روز خود را در اینترنت سپری می کندبر اساس آخرین آمار، در سال ۲۰۲۱، حدود ۷۳ درصد از تمام فروش ها به صورت اینترنتی از طریق موبایل انجام می شوداین درصد واقعاً زیاد است. پس باید از پتانسیل بازاریابی دیجیتال کمک گرفت.

بازاریابی دیجیتال شامل موارد زیر می شود:

مزایای بازاریابی دیجیتال

معایب بازاریابی دیجیتال

فراموش نکنید هیچ نسخه جامعی برای بهبود کمپین های تبلیغاتی شما وجود ندارد. استفاده از انواع روش های مارکتینگ در شرایط خاص می تواند به موفقیت هرچه بیشتر شما کمک کند. کسب وکار شما چیست و از چه استراتژی بازاریابی استفاده می کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط

پربازدید ترین مطالب هفته پابلیکا

رپورتاژ آگهی

دریافت آخرین مطالب حوزه روابط عمومی