نام:
سال تاسیس:
-
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
ندارد
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت روزگار:
350،000 تومان
بیوگرافی:
سایت روزگار از آن دسته سایت‌های پربازدید در ایران است که در اکثر زمینه‌های روزمره زندگی مطلب دارد. برخی از این سرویس‌ها عبارتند از روانشناسی، هنر و فرهنگ، ورزشی، گردشگری، و ... می‌باشند. یکی از زمینه‌هایی که روزگار بسیار در آن فعال است موضوع مد، آرایش، و زیبایی است و کمتر سایتی را می‌توان یافت که در این زمینه فعالیت کند. ادامه

درج خبر در سایت روزگار (rouzegar.com):

سایت روزگار از جمله سایت‌های پرمخاطب در ایران است. این سایت بازدید روزانه مناسبی دارد. روزگار می‌تواند انتخابی مناسب برای درج خبر و رپورتاژ آگهی کسب و کارهایی باشد که به دنبال شناساندن نامشان به بازار هستند. درج خبر در سایت روزگار موقعیتی استثنائی برای صاحلبان کسب و کار می‌باشد تا بتوانند از طریق آن بازار هدف را با محصولات و یا خدماتشان آشنا کنند. این امر موقعیت مناسبی است برای شما تا بتوانید مشتریان بیشتری را جذب محصولات یا خدمات خود کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت روزگار (rouzegar.com):

سایت روزگار در مورد اکثر زمینه‌هایی که راجع به آنها گفتگو می‌شود مطلب دارد. این سایت در زمینه‌های متنوعی از ورزش گرفته تا فرهنگ و هنر و آشپزی مطلب به خوانندگان خود ارائه می‌دهد و همین امر این سایت را به یکی از پرمخاطب‌ترین سایت‌های ایرانی تبدیل کرده است. این یعنی با رپورتاژ آگهی در سایت روزگار یک کسب و کار می‌تواند خود را در صدر جستجوی گوگل بیابد. رپورتاژ آگهی حتما در سایت روزگار دیده خواهد شد و کسب و کار شما بدون شک در بالاترین نتایج جستجوی گوگل خودنمایی خواهد کرد.

ثبت خبر در سایت روزگار (rouzegar.com):

تا به حال شده است به فکر ثبت خبر در سایت‌های خبری پربازدید افتاده باشید؟ در بین این سایت‌ها روزگار گزینه مناسبی است. با داشتن مخاطبین بسیار از اقشار مختلف جامعه، روزگار می‌تواند آگهی ثبت شده شما را در جامعه هدفی بزرگ منتشر کند. این سایت کار شما را به مراتب ساده‌تر می‌نماید. ثبت خبر در سایت روزگار می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان کند.

مزایای درج خبر در سایت روزگار (rouzegar.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت روزگار، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت روزگار 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت روزگار بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت روزگار (rouzegar.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.