نام:
سال تاسیس:
-
زمان لازم برای انتشار خبر:
5 ساعت
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت رجا:
400،000 تومان
بیوگرافی:
رجا در زمره سایت‌های خبری پربیننده ایران قرار دارد. این سایت دارای سرویس‌های سیاسی، بین‌الملل، اقتصادی، فرهنگی، ورزش، و ... می‌باشد. خبرخوان این سایت فعال بوده و در اختیار خوانندگان این سایت قرار دارد. همچنین این سایت در اکثر شبکه‌های اجتماعی عضویت دارد. ادامه

درج خبر در سایت رجا (rajanews.com):

رجا از جمله سایت‌های پربیننده و پرمخاطب در ایران به حساب می‌آید. رتبه Alexa این سایت نشان از این دارد که بازدید روزانه از این سایت خبری بالا است. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت رجا موقعیتی استثنائی است که شما می‌توانید از طریق آن نام خود را در بازار هدف بشناسانید و با استفاده از این امکان مشتریان جدیدی برای خود دست و پا کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت رجا (rajanews.com):

در جستجوی گوگل، رجا در صدر نتایج است. رپورتاژ آگهی در سایت رجا، که رتبه Google PR آن 6 از 10 می‌باشد، بسیار می‎‌تواند به کسب و کار شما کمک کند. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد. این رتبه خبرگزاری نشان از این دارد که رپورتا آگهی در سایت رجا حتما دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد داد.

ثبت خبر در سایت رجا (rajanews.com):

سایت خبری پربازدیدی را تصور کنید که در شبکه‌های اجتماعی چون گوگل پلاس، اینستاگرام، و تلگرام نیز عضو است وتمامی اخبار و آگهی‌های منتشر شده در سایتش را در صفحات خود در این شبکه‌ها نیز درج می‌نماید. این خبرگزاری دقیقا همان چیزی است که شما می‌خواهید. ثبت خبر در سایت رجا می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدفی که دارید بکند. هرچه باشد، در نهایت هدف همین است، نه؟

مزایای درج خبر در سایت رجا (rajanews.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت رجا، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت رجا 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت رجا بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت رجا (rajanews.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.