نام:
سال تاسیس:
-
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت پدال :
700،000 تومان
بیوگرافی:
سایت پدال مجموعه ای از مطالب، لینک ها و دسترسی ها، خدمات و امکانات مرتبط با خودرو و سایر وسایل نقلیه است. در این وب سایت شما می توانید مطالبی در رابطه با خودروهای روز، معرفی خودروها و تکنولوژیهای مربوط به آنها، مقایسه خودروها، تست انواع وسایل نقلیه، معرفی نشریات خودرو و مطالب آنها با حفظ حقوق کپی رایت، امکان خرید و فروش اتوموبیل از طریق سایت و سایر خدمات مشابه را در دسترس داشته باشید. ادامه

درج خبر در سایت پدال (pedal.ir):

سایت پدال از جمله سایت‌های پرمخاطب خودرویی در ایران است. این سایت بازدید روزانه نسبتا مناسبی دارد. پدال می‌تواند انتخابی مناسب برای درج خبر و رپورتاژ آگهی خودروسازان و وارد کنندگان خودرو باشد که به دنبال شناساندن نامشان به بازار هستند. درج خبر در سایت پدال موقعیتی استثنائی برای این دسته از کسب و کارها می‌باشد تا بتوانند از طریق آن بازار هدف را با محصولات و یا خدماتشان آشنا کنند. این امر موقعیت مناسبی است برای شما تا بتوانید مشتریان بیشتری را جذب محصولات یا خدمات خود کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت پدال (pedal.ir):

سایت پدال رتبه Google PR 3 از 10 دارد. این یعنی با رپورتاژ آگهی در سایت پدال خودروساز یا وارد کننده خودرو می‌تواند خود را در صدر جستجوی گوگل بیابد. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد. این رتبه سایت نشان از آن دارد که رپورتاژ آگهی حتما در سایت استخدام دیده خواهد شد و کسب و کار شما بدون شک در بالاترین نتایج جستجوی گوگل خودنمایی خواهد کرد.

ثبت خبر در سایت پدال (pedal.ir):

تا به حال شده است به فکر ثبت خبر در سایت‌های خبری پربازدید افتاده باشد؟ در بین این سایت‌ها پدال گزینه مناسبی است. با داشتن مخاطبین بسیار از اقشار مختلف جامعه، و عضویت در تلگرام، پدال می‌تواند آگهی ثبت شده شما را در جامعه هدفی بزرگ منتشر کند. این سایت کار شما را به مراتب ساده‌تر می‌نماید. ثبت خبر در سایت پدال می‌تواند کمک شایانی کند به پخش شدن نام کسب و کارتان.

مزایای درج خبر در سایت پدال (pedal.ir):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت پدال، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت پدال 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت پدال بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت پدال (pedal.ir):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.