سال تاسیس:
1386
زمان لازم برای انتشار خبر:
مشخص نشده
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت جام:
500،000 تومان
بیوگرافی:
پارسینه یکی از رسانه‌های خبری ایران می‌باشد که توسط بخش خصوصی اداره می‌شود. توجه به بخش‌های حاشیه‌ای اما مؤثر در عرصه‌ٔ رسانه‌های آنلاین از جمله خطوط مشی اصلی در فعالیت پارسینه است. این سایت موضوعات بسیاری را تحت پوشش خبری خود دارد که از آن جمله می‌توان به اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، بین‌الملل، اقتصادی، و آشپزی اشاره کرد. ادامه

درج خبر در سایت پارسینه (parsine.com):

پارسینه از سایت‌‌های خبری محبوب در بین خوانندگان است. این سایت رتبه Alexa خوبی دارد. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت پارسینه موقعیتی مناسب و کم هزینه برای شما است تا بتوانید از طریق آن نام کسب و کارتان را در بازار هدف پخش کرده و با استفاده از این امکان مشتریان جدیدی جذب کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت پارسینه (parsine.com):

در جستجوی گوگل، پارسینه در ابتدای صفحه خودنمایی می‌کند. رپورتاژ آگهی در سایت پارسینه، که رتبه Google PR آن 5 از 10 می‌باشد، بسیار می‎‌تواند به کسب و کار شما کمک کند. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد. این رتبه سایت نشان از این دارد که رپورتا آگهی در سایت پارسینه به طور حتم توسط خوانندگان و مخاطبان سایت دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوهای گوگل قرار خواهد داد. بسیاری هستند که به دنبال چنین تبلیغاتی می‌باشند.

ثبت خبر در سایت پارسینه (parsine.com):

پارسینه در زمره قدرتمندترین رسانه‌های آنلاین قرار دارد. این خبرگزاری دقیقا همان چیزی است که شما می‌خواهید. ثبت خبر در سایت پارسینه می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدفی که دارید بکند. هدف شناخته شدن، یا شناخته‌تر شدن است و ثبت خبر در سایت پارسینه در این زمینه می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد.

مزایای درج خبر در سایت پارسینه (parsine.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت پارسینه، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت پارسینه 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت پارسینه بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت پارسینه (parsine.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.