سال تاسیس:
1392
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت نی‌نی بان:
720،000 تومان
بیوگرافی:
نی‌نی بان سایتی است که با هدف آگاهی بخشی به والدین در مسیر بچه دار شدن و بعد از آن، راهنمایی در راه فرزندپروری زاه‌اندازی شده است. در کنار کانال تلگرام، این سایت همچنین یک صفحه اینستاگرام دارد. نی‌نی بان در ضمن مجهز به خبرخوان (RSS Feed) می‌باشد و از اپلیکیشن‌های موبایلی مختص به خود بهره می‌برد. ادامه

درج خبر در سایت نی‌نی بان (niniban.com):

سایت نی‌نی بان از جمله پرمخاطب‌ترین سایت‌های ایرانی در زمینه سلامت و بهداشت مادر و کودک به شمار می‌رود. با توجه به رتبه Alexa این سایت، اینگونه به نظر می‌آید که شما با درج خبر در سایت نی‌نی بان نام کسب و کارتان را بیشتر نمایان خواهید نمود. اگر شناخته شده نیستید و به دنبال جذب مشتری هستید یا کمی شناخته شده‌اید و میخواهید مشتری بیشتری جذب کرده و مشتری ‌های کنونی خود را نگه دارید، درج خبر در این سایت می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما باشد.

رپورتاژ آگهی در سایت نی‌نی بان (niniban.com):

در جستجوی گوگل، این سایت به عنوان اولین نتیجه خودنمایی می‌کند. رپورتاژ آگهی در سایت نی‌نی بان، بسیار می‎‌تواند به کسب و کار شما کمک کند. با وجود کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، و اپلیکیشن‌های موبایل، رپورتا آگهی شما در سایت نی‌نی بان حتما دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد داد.

ثبت خبر در سایت نی‌نی بان (niniban.com):

امروزه، پخش شدن نام یک کسب و کار در شبکه‌های اجتماعی یک ضرورت محسوب می‌شود. سایت نی‌نی بان در بسیاری تلرام و اینستاگرام حساب کاربری دارد. شما با ثبت خبر در سایت نی‌نی بان علاوه بر خود این سایت، نام کسب و کارتان را در شبکه‌های اجتماعی این سایت، که از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار، خصوصا در ایران هستند، نیز بر سر زبان‌ها خواهید انداخت. سایت نی‌نی بان بسیار می‌تواند در پخش شدن نام کسب و کار شما در بازار کمک کند.

مزایای درج خبر در سایت نی‌نی بان (niniban.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت نی‌نی بان تاثیرگذاری بیشتری نسبت به همان تبلیغات در بازار هدف را دارد. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت نی‌نی بان 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت نی‌نی بان بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت نی‌نی بان (niniban.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.