سال تاسیس:
1382
زمان لازم برای انتشار خبر:
1 ساعت
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت نیک‌ صالحی:
750،000 تومان
بیوگرافی:
نیک‌صالحی سایتی است که با هدف دسترسی سریع و آسان کاربران جامعه مجازی به اطلاعات گوناگون , گرداوری بستری مناسب ، جهت بهبود سطح دانش و آگاهی عموم مردم است. این سایت دارای سرویس‌های گردشگری، اخبار، سلامت، آحکام، و سبک زندگی بوده و همچنین دارای خبرخوان (RSS Feed) است. ادامه

درج خبر در سایت نیک ‌صالحی (niksalehi.com):

سایت نیک‌صالحی از پربیننده‌ترین و پرمخاطب‌ترین سایت‌های ایران به حساب می‌آید. رتبه Alexa این سایت نشان از این دارد که بازدید روزانه از سایت نیک‌صالحی بسیار بالاست. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت نیک‌صالحی موقعیتی استثنائی است که شما می‌توانید از طریق آن نام خود را در بازار هدف بشناسانید و با استفاده از این امکان مشتریان جدیدی برای خود دست و پا کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت نیک ‌صالحی (niksalehi.com):

در جستجوی گوگل، نیک‌صالحی در صدر نتایج است. رپورتاژ آگهی در سایت نیک‌صالحی، که رتبه Google PR آن 4 از 10 می‌باشد، بسیار می‎‌تواند به کسب و کار شما کمک کند. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد. این رتبه سایت نشان از این دارد که رپورتا آگهی در سایت نیک‌صالحی حتما دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد داد.

ثبت خبر در سایت نیک‌ صالحی (niksalehi.com):

سایت نیک‌صالحی سایت پربازدیدی است که طیف متنوعی از مخاطبین خود را با مطالب گوناگون سرگرم می‌کند. مطالبی در زمینه گردشگری تا اخبار، سلامت، آحکام، و سبک زندگی، از جمله مطالبی است که می‌توان در این سایت یافت. این خبرگزاری دقیقا همان چیزی است که شما می‌خواهید. ثبت خبر در سایت نیک‌صالحی می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدفی که دارید بکند. هرچه باشد، در نهایت هدف همین است، نه؟

مزایای درج خبر در سایت نیک ‌صالحی (niksalehi.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت نیک‌صالحی، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت نیک‌صالحی 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت نیک‌صالحی بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت نیک صالحی (niksalehi.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.