نام:
سال تاسیس:
نامشخص
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت نمناک:
700،000 تومان
بیوگرافی:
نمناک، جدیدترین و بروز ترین مطالب در زمینه های خبر و بازیگران و فرهنگ و هنر و مقالات پزشکی و سبک زندگی و سرگرمی و بهداشت و تکنولوژی و دنیای مد ادامه

درج خبر در سایت نمناک (namnak.com)

سایت نمناک از پربیننده‌ترین و پرمخاطب‌ترین سایت‌های ایران به حساب می‌آید. رتبه Alexa این سایت نشان از این دارد که بازدید روزانه از سایت نمناک بسیار بالاست. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت نمناک موقعیتی استثنائی است که شما می‌توانید از طریق آن نام خود را در بازار هدف بشناسانید و با استفاده از این امکان مشتریان جدیدی برای خود دست و پا کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت نمناک (namnak.com)

رپورتاژ آگهی در سایت نمناک، می‎تواند برای کسب و کار شما بسیار سودمند باشد. این سایت بسیار محبوب بوده و محبوب¬ترین سایت حوزه لابف استایل در بین خوانندگان ایرانی قرار دارد. همچنین این سایت در صدر جستجوی گوگل خود را نشان می‌دهد و پیدا کردن آن در گوگل، به دلیل نام ساده ولی گیرای این سایت، بسیار ساده است. رپورتاژ آگهی در سایت نمناک از نظرها دور نمی‌ماند و به این طریق، نام کسب و کار شما در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد گرفت.

ثبت خبر در سایت نمناک (namnak.com)

سایت نمناک سایت پربازدیدی است که طیف متنوعی از مخاطبین خود را با مطالب گوناگون سرگرم می‌کند. مطالبی در زمینه گردشگری تا اخبار، سلامت، آحکام، و سبک زندگی، از جمله مطالبی است که می‌توان در این سایت یافت. این خبرگزاری دقیقا همان چیزی است که شما می‌خواهید. ثبت خبر در سایت نمناک می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدفی که دارید بکند. هرچه باشد، در نهایت هدف همین است، نه؟

مزایای درج خبر در سایت نمناک (namnak.com)

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت نمناک، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت نمناک 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت نمناک بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت نمناک (namnak.com)

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.