سال تاسیس:
1391
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت نامه نیوز :
250،000 تومان
بیوگرافی:
نامه نیوز تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. این سایت طیف وسیعی از موضوعات را تحت پوشش قرار می‌دهد که از آن جمله می‌توان به موضوعات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی، و پزشکی و سلامت اشاره نمود. ادامه

درج خبر در سایت نامه نیوز (namehnews.ir):

پوشش خبری در نامه نیوز این سایت را به یکی از پرمخاطبترین سایت‌های خبری در ایران تبدیل کرده است. اینگونه به نظر می‌آید که شما با درج خبر در سایت نامه نیوز نام کسب و کارتان را بیشتر نمایان خواهید نمود. اگر شناخته شده نیستید و به دنبال جذب مشتری هستید یا شناخته شده‌اید و میخواهید مشتری بیشتری جذب کرده و مشتری ‌های کنونی خود را نگه دارید، درج خبر در این سایت می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما باشد.

رپورتاژ آگهی در سایت نامه نیوز (namehnews.ir):

در جستجوی گوگل، این سایت به عنوان اولین نتیجه خودنمایی می‌کند. رپورتاژ آگهی در سایت نامه نیوز، که رتبه Google PR آن 4 از 10 می‌باشد، بسیار می‎‌تواند به کسب و کار شما کمک کند. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد. رتبه 4 از 10 این سایت خبری نشان از این دارد که رپورتاژ آگهی در سایت نامه نیوز حتما دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد داد.

ثبت خبر در سایت نامه نیوز (namehnews.ir):

امروزه، پخش شدن نام یک کسب و کار یک ضرورت محسوب می‌شود. سایت نامه نیوز بسیار فعال بوده و خونندگان بسیاری دارد. شما با ثبت خبر در سایت نامه نیوز نام کسب و کارتان را در میان بسیاری از افراد پخش خواهید کرد. این سایت به شما کمک خواهد کرد نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازید. ثبت خبر در سایت نامه نیوز بدون شک برای شما و کسب و کارتان بسیار مفید خواهد بود.

مزایای درج خبر در سایت نامه نیوز (namehnews.ir):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت نامه نیوز تاثیرگذاری بیشتری نسبت به همان تبلیغات در بازار هدف را دارد. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت نامه نیوز 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت نامه نیوز بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت نامه نیوز (namehnews.ir):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.