Under Construction
سال تاسیس:
1388
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت میهن مارکت:
200،000 تومان
بیوگرافی:
میهن مارکت سایتی است که در زمینه فروش اینترنتی و اطلاع‌رسانی فعالیت می‌کند. ایده میهن مارکت به شکل جامع، برای اولین بار در ایران و با بهره گیری تجربی و فنی از نمونه های موفق در اروپا و آمریکا توسط یک تیم کاری مجرب و طی یکسال کار و تحقیق ( 1387-1388 ) شکل گرفت و از 19 مرداد ماه 1388 بشکل عملی شروع به فعالیت نمود. اخبار این سایت ‌در زمینه کالاها ، شرکتها، و فن آوری می‌باشد. ادامه

درج خبر در سایت میهن مارکت (mihanmarket.com):

سایت میهن مارکت از پربیننده‌ترین و پرمخاطب‌ترین سایت‌های ایران به حساب می‌آید. بازدید روزانه از سایت میهن مارکت بسیار بالاست. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت میهن مارکت موقعیتی استثنائی است که شما می‌توانید از طریق آن نام خود را در بازار هدف بشناسانید و با استفاده از این امکان مشتریان جدیدی برای خود دست و پا کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت میهن مارکت (mihanmarket.com):

در جستجوی گوگل، میهن مارکت در صدر نتایج است. رپورتاژ آگهی در سایت میهن مارکت، که رتبه Google PR آن 1 از 10 می‌باشد، بسیار می‎‌تواند به کسب و کار شما کمک کند. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد. این رتبه سایت نشان از این دارد که رپورتا آگهی در سایت میهن مارکت حتما دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد داد.

ثبت خبر در سایت میهن مارکت (mihanmarket.com):

سایت میهن مارکت سایت پربازدیدی است که طیف متنوعی از مخاطبین را با مطالب خود در زمینه آی تی، شرکت‌ها، و کالاها و قیمت آنها جذب می‌کند. این سایت دقیقا همان چیزی است که شما می‌خواهید. ثبت خبر در سایت میهن مارکت می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدفی که دارید بکند. هرچه باشد، در نهایت هدف همین است، نه؟

مزایای درج خبر در سایت میهن مارکت (mihanmarket.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت میهن مارکت، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت میهن مارکت 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت میهن مارکت بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در میهن مارکت (mihanmarket.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.