اقتصاد آنلاین

اقتصاد آنلاین- انگلیسی

en.eghtesadonline.com

Alexa: 18

DA: 48

Spam score: 4

سال تاسیس: 1391

بیوگرافی:

درباره اقتصاد آنلاین- انگلیسی بیشتر بدانید:

  • اقتصاد آنلاین- انگلیسی با رنک 35 الکسا در ایران، به عنوان پر بازدیدترین وب‌سایت خبری-تحلیلی اقتصادی در ایران شناخته می‌شود.

  • مخاطبان اقتصاد آنلاین- انگلیسی صاحبان کسب و کار، مدیران، روسای شرکت‌ها و فعالان اقتصادی هستند که می‌خواهند یک روز زودتر از اخبار مطلع شوند و در نتیجه به روزنامه‌ها اکتفا نمی‌کنند.

اقتصاد آنلاین- انگلیسی، به عنوان اولین سایت جامع خبری-تحلیلی اقتصاد ایران از سال 1390 آغاز به کار کرده است. هدف ما از راه اندازی “اقتصاد آنلاین- انگلیسی” پاسخگویی به نیاز برآورده نشده مخاطبان در جهت دسترسی به منبع مطمئن اخبار و تحلیل های لحظه به لحظه اقتصادی ایران و جهان است. هم اکنون فعالان اقتصادی در ایران با چالش‌های فراوانی دست به گریبان هستند. یکی از این چالش‌ها نبود سیستم اطلاع رسانی مستقل و مطمئنی است که اخبار و تحلیل های اقتصادی را در هفت روز هفته و در بیست و چهار ساعت شبانه‌روز در اختیار آنان قرار دهد. همانطور که می‌دانیم، نبود چنین رسانه‌ای موجبات عدم تحرک بازار اطلاعات را فراهم آورده که از عوامل ناکارایی در سیستم اقتصادی است.

امید است با وجود این سایت و امکانات جانبی آن که به طور مستمر به مخاطبان عرضه و معرفی خواهند شد، بتوانیم سهمی در پویایی هرچه بیشتر سیستم اقتصادی در ایران داشته باشیم. (ادامه)

درج خبر در سایت اقتصاد آنلاین- انگلیسی (en.eghtesadonline.com):

سایت خبری اقتصاد آنلاین- انگلیسی از جمله سایت‌های پرمخاطب خبری در ایران است. با توجه به رتبه Alexa اقتصاد آنلاین- انگلیسی می‌توان گفت که این سایت بازدید روزانه نسبتا مناسبی دارد. این سایت می‌تواند انتخابی مناسب برای درج خبر و رپورتاژ آگهی کسب و کارهایی باشد که به دنبال شناساندن نامشان به بازار هستند. درج خبر در سایت اقتصاد آنلاین- انگلیسی موقعیتی استثنائی برای صاحبان کسب و کار می‌باشد تا بتوانند از طریق آن بازار هدف را با محصولات و یا خدماتشان آشنا کنند. این امر موقعیت منابیست برای شما تا بتوانید مشتریان بیشتری را جذب محصولات یا خدمات خود کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت اقتصاد آنلاین- انگلیسی (en.eghtesadonline.com):

سایت اقتصاد آنلاین- انگلیسی رتبه Google PR 5 از ۱۰ دارد. این یعنی با رپورتاژ آگهی در این سایت یک کسب و کار می‌تواند خود را در صدر جستجوی گوگل بیابد. Google PR الگوریتمیست که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد. این رتبه خبرگزاری نشان از می‌دهد که رپورتاژ آگهی حتما در این سایت ادیده خواهد شد و کسب و کار شما بدون شک در بالاترین نتایج جستجوی گوگل خودنمایی خواهد کرد.

ثبت خبر در سایت اقتصاد آنلاین- انگلیسی (en.eghtesadonline.com):

تا به حال شده است به فکر ثبت خبر در سایت‌های خبری پربازدید افتاده باشد؟ در بین این سایت‌ها اقتصاد آنلاین- انگلیسی گزینه مناسبی است. با داشتن مخاطبین بسیار از اقشار مختلف جامعه، و عضویت در شبکه‌های اجتماعی چون اینستاگرام و تلگرام ا می‌تواند آگهی ثبت شده شما را در جامعه هدفی بزرگ منتشر کند. این خبرگزاری کار شما را به مراتب ساده‌تر می‌نماید. ثبت خبر در این سایت  می‌تواند کمک شایانی کند به پخش شدن نام کسب و کارتان.

مزایای درج خبر در سایت (en.eghtesadonline.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردیست اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در  این سایت، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت اقتصاد آنلاین- انگلیسی۱۰۰% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت اقتصاد آنلاین- انگلیسی بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت (en.eghtesadonline.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید انتخاب کنید. و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل خبر را بارگذاری کنید. اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.