عصر ایران

1,400,000 تومان

عصرایران یکی از سایت‌های خبری مستقل ایرانیست که در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی فعالیت می‌نماید. یکی از نقاط قوت این سایت تحلیلی خبری، وجود بخش‌های مختلف بویژه بخش عربی این سایت می‌باشد.عصرایران یکی از سایت‌های خبری مستقل ایرانیست که در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی فعالیت می‌نماید. یکی از نقاط قوت این سایت تحلیلی خبری، وجود بخش‌های مختلف بویژه بخش عربی این سایت می‌باشد.عصرایران یکی از سایت‌های خبری مستقل ایرانیست که در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی فعالیت می‌نماید. یکی از نقاط قوت این سایت تحلیلی خبری، وجود بخش‌های مختلف بویژه بخش عربی این سایت می‌باشد.عصرایران یکی از سایت‌های خبری مستقل ایرانیست که در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی فعالیت می‌نماید. یکی از نقاط قوت این سایت تحلیلی خبری، وجود بخش‌های مختلف بویژه بخش عربی این سایت می‌باشد.عصرایران یکی از سایت‌های خبری مستقل ایرانیست که در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی فعالیت می‌نماید. یکی از نقاط قوت این سایت تحلیلی خبری، وجود بخش‌های مختلف بویژه بخش عربی این سایت می‌باشد.

توضیحات

درج خبر در سایت عصر ایران (ASRIRAN.COM):

عصر ایران یکی از سایت‌های خبری مستقل ولی پرمخاطب ایران است. همانطور که از رتبه Alexa این سایت بر می‌آید، بازدید روزانه از این سایت خبری بالاست. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت عصر ایران موقعیتی برای شما ایجاد می‌کند. که از طریق آن خود را به بازار هدفتان شناسانده و با استفاده از این امکان، مشتریان جدیدی را به سمت خود جذب کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت عصر ایران (ASRIRAN.COM):

سایت عصر ایران، پس از تابناک، دومین رتبه جذب آگهی سایت‌های خبری – تحلیلی را دارد و این گواه آن است که رپورتاژ آگهی در سایت عصرایران حتما و بلاشک مورد توجه بسیاری قرار خواهد گرفت. سابقه، سرعت، و دقت این سایت در رپورتاژ آگهی و درج خبر می‌تواند کمک حال کسب و کار شما شود. تجربه عصر ایران می‌تواند در بهتر دیده شدن کسب و کارتان به شما کمک کند. این همان چیزیست همه با تبلیغات گران قیمت سریع در بدست آوردنش دارند، ولی بیشتر اوقات این اتفاق از طریق تبلیغات یا نمی‌افتد یا اصلا ممکن نیست.

ثبت خبر در سایت عصر ایران (ASRIRAN.COM):

گستره پوشش مطالب در این سایت بسیار بالاست. این امر نشان از آن است که عصر ایران دایره خوانندگان وسیعی از طیف‌های مختلف دارد. دیده شدن مهمتر از هر چیز دیگریست. ثبت خبر در سایت خبری پربازدیدی چون عصرایران را تصور کنید که نه تنها خوانندگان زیادی دارد، بلکه در تمامی شبکه‌های اجتماعی چون گوگل پلاس، اینستاگرام، و تلگرام نیز صفحه‌ای مختص به خود دارد. این دقیقا همان چیزیست که شما می‌توانید از آن بهره برده و نام خود را بر زبان‌ها بیاندازید. ثبت خبر در سایت عصر ایران می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدفی که در نظر دارید بکند.

مزایای درج خبر در سایت (ASRIRAN.COM):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردیست اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت عصر ایران، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت عصر ایران ۱۰۰% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت عصر ایران بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت (ASRIRAN.COM):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود. را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید. البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “عصر ایران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =