نام:
سال تاسیس:
-
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت ماشین3 :
700،000 تومان
بیوگرافی:
سایت ماشین 3 به صورت تخصصی با هدف ایجاد جامع ترین سایت مرجع خودرو در ایران راه اندازی شده است. هدف اصلی این سایت در مرحله اول تلاش در اطلاع رسانی به مردم و ایجاد یک فضای عادلانه در بازار خودرو است که پیش نیاز آن، در دسترس بودن اطلاعات برای همه، و فضای باز اطلاع رسانی است که لازمۀ آن ایجاد یک بانک اطلاعاتی ساده و قابل فهم برای عموم مردم است. در این بانک اطلاعاتی همۀ کاربران و علاقه مندان ماشین‌های سواری ، موتور سیکلت و کامیون به اطلاعات تخصصی خودرو و خبرها و محتواهای لازم در ارتباط با آنها به راحتی دسترسی دارند. ادامه

درج خبر در سایت ماشین3 (mashin3.com):

مشاین3 از سایت‌‌های خبری خودور محبوب در بین خوانندگان است. این سایت انتخابی مناسب برای درج خبر صنایع خودروسازی و وارد کنندگان خودرو در کشور است. درج خبر در سایت ماشین3 موقعیتی مناسب و کم هزینه برای شما است تا بتوانید از طریق آن نام کسب و کارتان را در بازار هدف پخش کرده و با استفاده از این امکان مشتریان جدیدی جذب کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت ماشین3 (mashin3.com):

در جستجوی گوگل، ماشین3 در ابتدای صفحه خودنمایی می‌کند. رپورتاژ آگهی در سایت ماشین3 بسیار می‎‌تواند به کسب و کار شما کمک کند. رپورتا آگهی در سایت ماشین3 به طور حتم توسط خوانندگان و مخاطبان سایت دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوهای گوگل قرار خواهد داد. بسیاری هستند که به دنبال چنین تبلیغاتی می‌باشند. رپورتاژ آگهی در این سایت رتبه سئو سایت شما را نیز بهبود خواهد بخشید.

ثبت خبر در سایت ماشین3 (mashin3.com):

ماشین3 در زمره قدرتمندترین رسانه‌های آنلاین در زمینه صنعت خودرو قرار دارد. این خبرگزاری دقیقا همان چیزی است که شما می‌خواهید. ثبت خبر در سایت ماشین3 می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدفی که دارید بکند. هدف شناخته شدن، یا شناخته‌تر شدن است و ثبت خبر در سایت ماشین3 در این زمینه می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد.

مزایای درج خبر در سایت ماشین3 (mashin3.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت ماشین3، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت ماشین3 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت ماشین3 بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت ماشین3 (mashin3.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.