سال تاسیس:
1382
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
ندارد
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت لوکوپوک :
500،000 تومان
بیوگرافی:
لوکوپوک در سال 82 به عنوان یک حراجی اینترنتی شروع به کار نمود و در سال 87 با یک طرح تجاری منسجم، و راه‌اندازی نیازمندیهای اینترنتی و یک بستر مناسب فنی جهت توسعه های آتی در دامنه www.locopoc.com خود را گسترش داد. ادامه

درج خبر در سایت لوکوپوک (locopoc.com):

لوکوپوک یکی از سایت‌های مستقل ولی پرمخاطب ایران است. بازدید روزانه از این سایت بالا است. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت لوکوپوک موقعیتی برای شما ایجاد می‌کند که از طریق آن خود را به بازار هدفتان شناسانده و با استفاده از این امکان، مشتریان جدیدی را به سمت خود جذب کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت لوکوپوک (locopoc.com):

رپورتاژ آگهی در سایت لوکوپوک حتما و بلاشک مورد توجه بسیاری قرار خواهد گرفت. سابقه، سرعت، و دقت این سایت در رپورتاژ آگهی و درج خبر می‌تواند کمک حال کسب و کار شما شود. تجربه لوکوپوک می‌تواند در بهتر دیده شدن کسب و کارتان به شما کمک کند. این همان چیزی است که همه با تبلیغات گران قیمت سعی در بدست آوردنش دارند، ولی بیشتر اوقات یا این اتفاق از طریق تبلیغات نمی‌افتد یا اینکه اصلا ممکن نیست.

ثبت خبر در سایت لوکوپوک (locopoc.com):

گستره پوشش مطالب در این سایت بسیار بالاست. این امر نشان از آن است که لوکوپوک دایره خوانندگان وسیعی از طیف‌های مختلف دارد. دیده شدن مهمتر از هر چیز دیگری است. ثبت خبر در سایت پربازدیدی چون لوکوپوک را تصور کنید. این سایت دقیقا همان چیزی است که شما می‌توانید از آن بهره برده و نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازید. ثبت خبر در سایت لوکوپوک می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدفی که در نظر دارید بکند.

مزایای درج خبر در سایت لوکوپوک (locopoc.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت لوکوپوک، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت لوکوپوک 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت لوکوپوک بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت لوکوپوک (locopoc.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.