سال تاسیس:
1388
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت خودروبانک :
550،000 تومان
بیوگرافی:
در این سایت تمامی اطلاعات و مشخصات خودروهایی که در بازار ایران موجود می باشند جمع آوری و در دسترس کاربران قرار گرفته است. تیم این سایت اولین تیمی بود که شروع به تست خودرو به صورت فیلم کرد و در حال حاضر پیشرو در این زمینه است. سایت خودروبانک توانسته است در سال 94 و در جشنواره وب ایران عنوان برترین وبسایت خودرویی کشور را از دید مردم کسب کند. ادامه

درج خبر در سایت خودروبانک (khodrobank.com):

یکی از پربیننده‌ترین و پرمخاطب‌ترین سایت‌های ایرانی در زمینه صنعت خودرو سایت خودروبانک می‌باشد. این سایت با اطلاعاتی که در زمینه خودروهای موجود در بازار ایران به خوانندگان می‌دهد مخاطبین زیادی را به خود جلب می‌کند. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت خودروبانک این امکان را به شما می‌دهد تا از طریق این سایت نام خود را در بازار هدف به گوش همگان رسانده و با استفاده از این امکان مشتریان جدیدی برای خود جذب کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت خودروبانک (khodrobank.com):

رپورتاژ آگهی در سایت خودروبانک، که رتبه Google PR آن 2 از 10 می‌باشد، می‎‌تواند برای کسب و کار شما بسیار سودمند باشد. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد. این رتبه سایت به ما می‌گوید که رپورتاژ آگهی در سایت خودروبانک از نظرها دور نمی‌ماند و به این طریق، نام کسب و کار شما در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد گرفت.

ثبت خبر در سایت خودروبانک (khodrobank.com):

شما با ثبت خبر در سایت خودروبانک خوانندگان بسیاری را مخاطب خود قرار خواهید داد. با توجه به عضویت این سایت خبری در شبکه‌های اجتماعی پرطرفداری همچون تلگرام، اینستاگرام، و فیسبوک، می‌توان تقریبا مطمئن بود که ثبت خبر در سایت خودروبانک نام کسب و کار شما را در میان خوانندگان بسیاری پخش خواهد کرد.

مزایای درج خبر در سایت خودروبانک (khodrobank.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت خودروبانک، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت خودروبانک 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت خودروبانک بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت خودروبانک (khodrobank.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.