نام:
سال تاسیس:
-
زمان لازم برای انتشار خبر:
5 ساعت
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت جام:
500،000 تومان
بیوگرافی:
جام را می‌توان یکی از رسانه‌های پرمخاطب ایران در حال حاضر دانست که بخشی به زبان ترکی دارد. این سایت سرویس‌های مختلفی همچون سیاسی، بین‌الملل، فرهنگ و اجتماع، اقتصادی، ورزشی، و حوادث دارد. جام همچنین مجهز به خبرخوان (RSS Feed) می‌باشد. ادامه

درج خبر در سایت جام (jamnews.ir):

پوشش خبری در جام این سایت را به یکی از پرمخاطبترین سایت‌های خبری در ایران تبدیل کرده است. با توجه به رتبه Alexa این سایت خبری، اینگونه به نظر می‌آید که شما با درج خبر در سایت جام نام کسب و کارتان را بیشتر نمایان خواهید نمود. اگر شناخته شده نیستید و به دنبال جذب مشتری هستید یا شناخته شده‌اید و میخواهید مشتری بیشتری جذب کرده و مشتری ‌های کنونی خود را نگه دارید، درج خبر در این سایت می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما باشد.

رپورتاژ آگهی در سایت جام (jamnews.ir):

در جستجوی گوگل، این سایت به عنوان اولین نتیجه خودنمایی می‌کند. رپورتاژ آگهی در سایت جام، که رتبه Google PR آن 4 از 10 می‌باشد، بسیار می‎‌تواند به کسب و کار شما کمک کند. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد. رتبه 4 از 10 این سایت خبری نشان از این دارد که رپورتا آگهی در سایت جام حتما دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد داد.

ثبت خبر در سایت جام (jamnews.ir):

امروزه، پخش شدن نام یک کسب و کار یک ضرورت محسوب می‌شود. سایت جام بسیار فعال بوده و خونندگان بسیاری دارد. شما با ثبت خبر در سایت جام نام کسب و کارتان را در میان بسیاری از افراد پخش خواهید کرد. این سایت به شما کمک خواهد کرد نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازید. ثبت خبر در سایت جام بدون شک برای شما و کسب و کارتان بسیار مفید خواهد بود.

مزایای درج خبر در سایت جام (jamnews.ir):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت جام تاثیرگذاری بیشتری نسبت به همان تبلیغات در بازار هدف را دارد. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت جام 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت جام بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت جام (jamnews.ir):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.