سال تاسیس:
-
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
ندارد
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت ایران جیب :
350،000 تومان
بیوگرافی:
ایران جیب سایتی است پر مخاطب که تقریباً در همه زمینه‌ها حرفی برای گفتن دارد. از جمله مطالبی که این سایت پوشش می‌دهد عبارتند از اقتصادی، صنعت، بورس، بانک، مسکن، نفت و پتروشیمی، بازارهای سکه و طلا و ارز، خودرو، و بسیاری اقلام دیگر. ادامه

درج خبر در سایت ایران جیب (iranjib.ir):

ایران جیب از سایت‌‌های خبری محبوب در بین خوانندگان است. این سایت رتبه Alexa خوبی دارد. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت ایران جیب موقعیتی مناسب و کم هزینه برای شما است تا بتوانید از طریق آن نام کسب و کارتان را در بازار هدف پخش کرده و با استفاده از این امکان مشتریان جدیدی جذب کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت ایران جیب (iranjib.ir):

در جستجوی گوگل، ایران جیب در ابتدای صفحه خودنمایی می‌کند. رپورتاژ آگهی در سایت ایران جیب، که رتبه Google PR آن 3 از 10 می‌باشد، بسیار می‎‌تواند به کسب و کار شما کمک کند. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد. این رتبه سایت نشان از این دارد که رپورتا آگهی در سایت ایران جیب به طور حتم توسط خوانندگان و مخاطبان سایت دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوهای گوگل قرار خواهد داد. بسیاری هستند که به دنبال چنین تبلیغاتی می‌باشند.

ثبت خبر در سایت ایران جیب (iranjib.ir):

ایران جیب در زمره قدرتمندترین رسانه‌های آنلاین قرار دارد. این سایت دقیقا همان چیزی است که شما می‌خواهید. ثبت خبر در سایت ایران جیب می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدفی که دارید بکند. هدف شناخته شدن، یا شناخته‌تر شدن است و ثبت خبر در سایت ایران جیب در این زمینه می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد.

مزایای درج خبر در سایت ایران جیب (iranjib.ir):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت ایران جیب، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت ایران جیب 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت ایران جیب بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

نمونه های ریپورتاژ آگهی در سایت ایران جیب (iranjib.ir):

شیوه درج خبر در سایت ایران جیب (iranjib.ir):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.