سال تاسیس:
1385
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت ایران کار :
550،000 تومان
بیوگرافی:
پرتال جامع خودرو کشور با هدف مرتبط کردن فعالان صنعت خودرو، ارائه اطلاعات در خصوص تازه ترین فناوری های صنعت خودرو و ارائه اطلاعات در خصوص گرایش ها و جهت گیری های بازار جهانی، در سال 1385 راه اندازی گردید. خدمات این سایت در حوزه های متفاوت مانند فروش خودرو توسط خودروسازان، خرید و فروش خودروهای نو و دست دوم، اطلاعات خودرویی، دانشنامه خودرویی و چندین امکان دیگر آغاز شد. ادامه

درج خبر در سایت ایران کار (iranecar.com):

پرتال جامع خودرو کشور یکی از سایت‌های خبری مستقل ولی پرمخاطب ایران در زمینه صنعت خودرو کشور است. بازدید روزانه از این سایت خبری بالاست. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت ایران کار موقعیتی برای شما ایجاد می‌کند که از طریق آن خود را به بازار هدفتان شناسانده و با استفاده از این امکان، مشتریان جدیدی را به سمت خود جذب کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت ایران کار (iranecar.com):

سایت ایران کار ماهیانه بازدید بالایی دارد و این گواه آن است که رپورتاژ آگهی در این سایت حتما و بلاشک مورد توجه بسیاری قرار خواهد گرفت. سابقه، سرعت، و دقت این سایت در رپورتاژ آگهی و درج خبر می‌تواند کمک حال کسب و کار شما شود. تجربه ایران کار می‌تواند در بهتر دیده شدن کسب و کارتان به شما کمک کند. این همان چیزی است همه با تبلیغات گران قیمت سعی در بدست آوردنش دارند، ولی بیشتر اوقات این اتفاق از طریق تبلیغات یا نمی‌افتد یا اصلا ممکن نیست.

ثبت خبر در سایت ایران کار (iranecar.com):

گستره پوشش مطالب در این سایت بسیار بالاست. این امر نشان از آن است که ایران کار دایره خوانندگان وسیعی از طیف‌های مختلف دارد. دیده شدن مهمتر از هر چیز دیگری است. ثبت خبر در سایت خبری پربازدیدی چون ایران کار را تصور کنید که نه تنها خوانندگان زیادی دارد، بلکه می‌تواند از طریق شبکه‌های اجتماعی اخبار را به گستره وسیعی از خوانندگان منتقل کند. این دقیقا همان چیزی است که شما می‌توانید از آن بهره برده و نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازید. ثبت خبر در سایت ایران کار می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدفی که در نظر دارید بکند.

مزایای درج خبر در سایت ایران کار (iranecar.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت ایران کار، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت ایران کار 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت ایران کار بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت ایران کار (iranecar.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لی است سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.