سال تاسیس:
1388
زمان لازم برای انتشار خبر:
1 ساعت
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت گویا آی تی:
500،000 تومان
بیوگرافی:
گویا آی تی در بین برترین و پربازدیدترین سایت‌های خبری کشور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات قرار داشته و در این راه، موفقیت‌های بسیاری نیز کسب نموده است. در طول بیش از هفت سال فعالیت گویا آی‌تی، بیش از ۱۵۰۰۰ مطلب در این وب‌سایت منتشر شده است. این سایت در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی همچون گوگل پلاس و فیسبوک حساب کاربری داشته و به این طریق نیز به مخاطبین خود اطلاع‌رسانی می‌کند. ادامه

درج خبر در سایت گویا آی تی (gooyait.com):

گویا آی تی جزو سایت‌های پربیننده و پرمخاطب ایران محسوب می‌شود. بازدید روزانه از این سایت بسیار بالاست. این نشان از آن دارد که گویا آی تی انتخابی معقول برای درج و ثبت خبر می‌باشد. درج خبر در سایت گویا آی تی موقعیتی استثنائی را دراختیار شما می‌گذارد تا بتوانید از طریق این سایت نام تجاری، کالا، یا خدماتی که ارائه می‌دهید را به مصرف کنندگان در بازار هدف بشناسانید و سرنخ‌های جدیدی نیز برای شرکت خود ایجاد کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت گویا آی تی (gooyait.com):

در جستجوی گوگل، گویا آی تی نتیجه اول می‌باشد. رپورتاژ آگهی در سایت گویا آی تی، که رتبه Google PR آن 3 از 10 می‌باشد، بسیار می‎‌تواند به کسب و کار شما کمک کند. رپورتاژ آگهی در سایت گویا آی تی با توجه به این رتبه خبرگزاری حتما دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما به طور حتم در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد گرفت. به عنوان توضیح باید گفت که Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد.

ثبت خبر در سایت گویا آی تی (gooyait.com):

سایت خبری پربازدیدی همچون گویا آی تی که در شبکه‌های اجتماعی عضو است وتمامی اخبار و آگهی‌های منتشر شده در سایتش را در صفحات خود در این شبکه‌ها نیز درج می‌نماید مسلما می‌تواند خبر شما را به گوش طیف وسیعی از جامعه و تعداد زیادی از افراد برساند. ثبت خبر در سایت گویا آی تی می‌تواند کمک شایانی کند به پخش نام کسب و کارتان در بازار هدفی که مدنظر شماست.

مزایای درج خبر در سایت گویا آی تی (gooyait.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت گویا آی تی، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت گویا آی تی 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت گویا آی تی بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت گویا آی تی (gooyait.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.