نام:
سال تاسیس:
-
زمان لازم برای انتشار خبر:
1 ساعت
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت فرادید:
200،000 تومان
بیوگرافی:
فرادید از سایت‌های خبری بسیار فعال در ایران به شمار می‌رود. این سایت مطالبی را در قالب بخش‌هایی از سایت به نام "زندگی"، "علم و تکنولوژی"، "مجله تاریخ"،و "تاملات" قرار می‌دهد که می‌توانند برای خوانندگان و کاربران سایت جالب توجه باشند. در این بخش‌ها، موضوعاتی همچون فلسفه، روانشناسی، اخلاق، هنر و ادبیات، سلامت، تربیت بدنی، و ... پوشش داده می‌شوند. ادامه

درج خبر در سایت فرادید (faradeed.ir):

فرادید جزو سایت‌های خبری پرمخاطب و پربازدید ایرانی محسوب می‌شود. این سایت به دلیل اینکه طیف وسیعی از اخبار را پوشش می‌دهد، می‌توان متصور شد که طیف خوانندگان آن نیز بسیار گسترده بوده و گروه مخاطبانش نیز بسیار بزرگ است. فرادید بر همین اساس، می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای درج خبر باشد. درج خبر در سایت فرادید می‌تواند تا حد زیادی به نام کسب و کار شما کمک کرده و برای شما سرنخ‌های بسیاری را تولید کند.

رپورتاژ آگهی در سایت فرادید (faradeed.ir):

در جستجوی گوگل، فرادید در صدر نتایج است. رپورتاژ آگهی در سایت فرادید بسیار می‎‌تواند به کسب و کار شما کمک کند. امروزه دیده شدن بسیار در دنیای کسب و کار مهم است. با توجه به اینکه این سایت در صدر جستجوی گوگل خود را نشان می‌دهد، می‌توان گفت که رپورتا آگهی در سایت فرادید حتما دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد داد.

ثبت خبر در سایت فرادید (faradeed.ir):

سایت خبری پربازدیدی را تصور کنید که در تمامی شبکه‌های اجتماعی شناخته شده و با تعداد کاربر بالا نیز عضو است وتمامی اخبار و آگهی‌های منتشر شده در سایتش را در صفحات خود در این شبکه‌ها نیز درج می‌نماید. این خبرگزاری دقیقا همان چیزی است که شما می‌خواهید. ثبت خبر در سایت فرادید می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدف مدنظرتان بنماید. هدف این است که نام کسب و کار دهان به دهان در بازار هدف بچرخد، مگر غیر از این است؟

مزایای درج خبر در سایت فرادید (faradeed.ir):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت فرادید، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت فرادید 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت فرادید، علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر برای شما، بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

نمونه های ریپورتاژ آگهی در سایت فرادید (faradeed.ir):

شیوه درج خبر در سایت فرادید (faradeed.ir):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.