سال تاسیس:
-
زمان لازم برای انتشار خبر:
1 ساعت
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت استخدام:
300،000 تومان
بیوگرافی:
این سایت سعی می کند بعنوان مکانی برای گردآوری آگهی های استخدام و نمایش شرایط ثبت نام و استخدام برای افراد جویای کار، کمبود موجود در اطلاع رسانی بموقع توسط مراجع ذیربط را پر کند. این سایت همچنین در زمینه رپورتاژ آگهی نیز فعالیت داشته و اخبار خود را در کانال تلگرامی و خبرخوان (RSS Feed) خود نیز منتشر می‌کند. ادامه

درج خبر در سایت استخدام (estekhtam.com):

سایت استخدام از جمله سایت‌های پرمخاطب در ایران است. این سایت بازدید روزانه نسبتا مناسبی دارد. استخدام می‌تواند انتخابی مناسب برای درج خبر و رپورتاژ آگهی کسب و کارهایی باشد که به دنبال شناساندن نامشان به بازار هستند. درج خبر در سایت استخدام موقعیتی استثنائی برای صاحلبان کسب و کار می‌باشد تا بتوانند از طریق آن بازار هدف را با محصولات و یا خدماتشان آشنا کنند. این امر موقعیت مناسبی است برای شما تا بتوانید مشتریان بیشتری را جذب محصولات یا خدمات خود کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت استخدام (estekhtam.com):

سایت استخدام رتبه Google PR 3 از 10 دارد. این یعنی با رپورتاژ آگهی در سایت استخدام یک کسب و کار می‌تواند خود را در صدر جستجوی گوگل بیابد. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد. این رتبه سایت نشان از آن دارد که رپورتاژ آگهی حتما در سایت استخدام دیده خواهد شد و کسب و کار شما بدون شک در بالاترین نتایج جستجوی گوگل خودنمایی خواهد کرد.

ثبت خبر در سایت استخدام (estekhtam.com):

تا به حال شده است به فکر ثبت خبر در سایت‌های خبری پربازدید افتاده باشد؟ در بین این سایت‌ها استخدام گزینه مناسبی است. با داشتن مخاطبین بسیار از اقشار مختلف جامعه، و عضویت در تلگرام، استخدام می‌تواند آگهی ثبت شده شما را در جامعه هدفی بزرگ منتشر کند. این سایت کار شما را به مراتب ساده‌تر می‌نماید. ثبت خبر در سایت استخدام می‌تواند کمک شایانی کند به پخش شدن نام کسب و کارتان.

مزایای درج خبر در سایت استخدام (estekhtam.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت استخدام، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت استخدام 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت استخدام بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

نمونه های ریپورتاژ آگهی در سایت استخدام (estekhtam.com):

شیوه درج خبر در سایت استخدام (estekhtam.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.