1397 خرداد بیست و هشتم ،دوشنبه، ساعت 11:54

این ابزار مکمل رپورتاژ آگهی جادو می‌کند

 
یک ابزار مکمل رپورتاژ که جادو می کند
 


این ابزار مکمل رپورتاژ آگهی جادو می‌کند

نظرتان چیست اگر ما بتوانیم در کنار رپورتاژ آگهی شما، یک کارمند فروش رایگان نیز در اختیارتان بگذاریم تا به محض این که فردی در داخل صفحه فرود شما ثبت نام کرد سلسله‌ای از پیگیری‌ها و اطلاعات برنامه‌ریزی شده را در اختیار مشتریانتان بگذارد.

این کارمند فروش از زمان ثبت نام به مدت چند ماه با ارائه اطلاعات تکمیلی، افرادی که ثبت‌نام‌ کرده‌اند را ترغیب می‌کند تا از شما خرید کنند. در مورد مزایای محصولات و خدمات شما به ایشان اطلاع رسانی می‌کند، محصول شما را با محصول رقبا مقایسه می‌کند و نقاط قوت کسب‌وکار شما را که می‌تواند به ایشان کمک کند تا تجربه بهتری از خرید خود داشته باشند را در اختیار این افراد می‌گذارد.

یکی از اصلی‌ترین کلیدهای موفقیت در فروشندگی، ارائه اطلاعات راهنما و آموزش به مشتری است، به نحوی که مشتری خودش را وامدار شما بداند.

این کارمند فروش رایگان به خوبی این اصل را یاد گرفته و راهنماها و اطلاعات تکمیلی را به نحوی که اذیت کننده نباشد و در فواصل زمانی کاملا مشخص و از پیش تعیین شده در اختیار مخاطبانتان می‌گذارد.

نام این کارمند فروش رایگان، نرم افزار اتوماسیون بازاریابی است. شما می‌توانید با کمک اغلب نرم‌افزارهای ایمیل مارکتینگ مانند میلرلایت، از تمامی این ویژگی ها به رایگان استفاده کنید.

ترکیب رپورتاژ آگهی با ابزارهای اتوماسیون بازاریابی، بازدهی سرمایه‌گذاری شما را در این حوزه‌ها چندین برابر می‌کند و می‌تواند نقطه عطفی در فعالیت‌های بازاریابی کسب‌وکار شما باشد. برای اطلاعات بیشتر در حوزه رپورتاژ آگهی می‌توانید کتاب ۷×۳ نکته در ایمیل مارکتینگ را از سی آر ام دیدار دانلود کنید.

  • رویافاضلی :
    مثل همیشه عالی
ارسال نظر