1398 اردیبهشت هفتم ،شنبه، ساعت 11:54

راهنمای گام به گام لینک سازی برای بهبود سئو سایت: چرا لینک بیلدینگ برای سئو اهمیت دارد؟

راهنمای گام به گام لینک سازی برای بهبود سئو سایت: چرا لینک بیلدینگ برای سئو اهمیت دارد؟

 

برای اینکه بهتر بتوانید دلیل اهمیت لینک سازی را درک کنید، در ابتدا نیاز هست بدانید که چگونه بایستی هایپر لینک را ایجاد کرد، موتورهای جستجو چگونه با بک لینک ها برخورد می کنند و اینکه چه تاثیری بر روی سایت شما خواهند داشت.

 

   1- شروع تگ لینک

این بخش که انکرتگ نیز نامیده می شود، با حرف انگلیسی "a" آغاز شده و به موتور جستجو این را می گوید که در ادامه یک لینک به یک صفحه دیگر قرار داده شده است.

   2- لینک صفحه مورد نظر

حروف "hraf" مخفف “hyperlink referral” بوده و لینک داخل کوتیشن نشان دهنده URL صفحه فرود است. لازم به ذکر است که حتما نیازی نیست لینک مورد نظر به یک صفحه از از سایت باشد؛ شما می توانید به یک عکس، ویدیو و یا حتی فایل جهت دانلود لینک بدهید. گاها ممکن است شما در این قسمت یک لینک مشاهده کنید که با علامت # آغاز شده است. وجود این علامت نشان دهنده این است که لینک مورد نظر به بخشی دیگر از همان صفحه اشاره دارد.

   3- انکر تکست مورد نظر

این بخش همان چیزی است که کاربر در قالب تعدادی کلمه در داخل صفحه سایت مشاهده می کند. کاربر با کلیک کردن بر روی این بخش، به صفحه مورد نظر هدایت خواهند شد. معمولا برای اینکه کاربر متوجه هایپر لینک بودن این بخش بشود، فرمت کلمات انکر تکست با فرمت متن اصلی متفاوت است (رنگ، سایز، هایلایت و ...) تا با این شکل قابل کلیک بودن آن مشخص گردد.

   4- پایان تگ لینک

این بخش نیز به موتور جستجو نشان می دهد که هایپر لینک به پایان رسیده است.

قسمت چهارم درسنامه لینک سازی برای بهبود سئو سایت: لینک ها برای موتورهای جستجو چه معنا و مفهومی دارند؟

ارسال نظر