1399 شهریور پانزدهم ،شنبه، ساعت 11:54

رپورتاژ آگهی سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه

رپورتاژ آگهی سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه

رپورتاژ آگهی سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه

به جهت اینکه شما نزد گوگل به سایتتان اعتبار بدهید می بایست رپورتاژ آگهی با بک لینک فالوو در دیگر سایت ها درج کنید. وقتی که مخاطبان از طریق بک لینک وارد سایتتان می شوند یعنی سایت شما توسط مخاطب و گوگل تایید شده و اعتبار می گیرد. نکته ای که باید به آن توجه نمایید لینکی که دریافت می کنید  می بایست لینک قوی باشد؛ به این معنی که از یک سایت معتبر باشد، زیرا سایت های ضعیف گاها ممکن است روی اعتبار سایت شما تاثیر منفی بگذارند.

منظور از سایت های خوب آن دسته از سایت هاست که دامین آتوریتی و بازدید بالایی دارند. با توجه به آپدیت ها و الگوریتم های جدید گوگل، بک لینک هایی که در داخل یک متن دریافت می کنید خیلی با ارزش تر و بهتر از بک لینک هایی است که در سایر جاها مثل هدر یک سایت و یا ستون تبلیغات آن دریافت می کنید. گوگل به این بک لینک های داخل متن اهمیت بیشتری می دهد.

هر چه میزان و اعتبار سایتی که به شما بک لینک می دهد بالاتر باشد، گوگل برای سایت شما ارزش بیشتری قائل می باشد.

برای گرفتن بک لینک فالوو روش های مختلفی وجود دارد بهترین روش خرید بک لینک از طریق رپورتاژ خبری است، زیرا دائمی بوده و پاک نمی شود و به نوعی سرمایه گزاری بلند مدتی محسوب می شود.

تاثیر دیگری که رپرتاژ آگهی بر سایت و محصول شما میگذارد شروع به برند سازی می کند بدین طریق که شما در قالب متنی نا محسوس به معرفی محصول و یا خدمتتان می پردازید وقتی رپورتاژ را در سایتی مرتبط با نوع محصول یا کابری خود قرار می دهید خیل مخاطبان هدف با سایتتان آشنا و ضمن بازدید از سایت  و افزایش اعتبار با برند شما نیز آشنا می شوند.

نکته ای که مهم است و من همیشه یاد آور می شوم این است که گوگل آن سایتی را معتبرتر می داند که ببینده زمان بیشتری داخل آن باشد، پس لطفا محتوای جذاب تولید کنید که ببینده تا آخر بخواند.

رپورتاژ خبری نیز از سایر روش های تبلیغاتی مانند خرید بنر و و نصب تابلوهای تبلیغاتی به صرفه تر است و اینکه دائمی بودن آن سرمایه گذاری طولانی مدت برای شما محسوب می شود.

کسب و کار و یا حرفه شما هر چقدر هم که قوی باشد نیاز است دیگران از آن با اطلاع شوند. فرض کنید شما یک آژانس هواپیمایی دارید و با قیمت مناسب بلیط می فروشید، با این حال لازم است در صفحه اول گوگل باشید. اگر گوگل شما را جز ده سایت اول معرفی کند، بنابراین خریداران بلیط هواپیما از قیمت های مناسب شما با خبر می شوند و در مقایسه با دیگران از شما خریداری می کنند. این امر نیز باعث رونق کسب و کارتان می شود. بنابراین شما نیاز به رپورتاژ و خرید بک لینک و صفحه اول گوگل دارید، با فرض اینکه شما در صفحه اول باشید نتایجی مثل جذب مشتری واقعی نصیبتان می شود و احتمال همکاری بلند مدت نیز میرود، مورد دیگری هم که به سراغتان می آید افزایش اعتبار در کسب و کار است که دستتان را برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان باز میگذارد. صفحه اول گوگل در هر صنف و یا مشغله ای یعنی سود بیشتر، بهتر است بگوییم اولی باش تا دیده شوی.

در انتها باید این نکته را هم یادآور شویم که با پرداخت هزینه و در قالب تبلیغات ادوردز، صفحه اول گوگل را به مدتی که مد نظرتان است خریداری کنید. در این روش به صورت کلیکی از شما پول دریافت می گردد که با در نظر گرفتن قیمت دلار، چندان به صرفه نیست. بنابراین پیشنهاد می کنیم با کمک تکنیک های بهبود سئو، سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورید.

ارسال نظر