1398 اردیبهشت سوم ،سه شنبه، ساعت 11:54

راهنمای گام به گام لینک سازی برای بهبود سئو سایت: لینک سازی چیست؟

 
 
 

راهنمای گام به گام لینک سازی برای بهبود سئو سایت: لینک سازی چیست؟


لینک سازی شامل مجموعه اقداماتی هست که شما انجام می دهید تا بتوانید از سایر سایت ها برای وبسایت خود هایپر لینک به دست بیاورید. یک هایپر لینک (که به اختصار بک لینک یا لینک نامیده می شود) راهکاری است که موجب می شود کاربران از یک صفحه وبسایت به صفحه ای در یک وبسایت دیگر منتقل شوند.

موتورهای جستجو از لینک های بین صفحات محتلف سایت برای بررسی سایت ها استفاده می کنند. به طور کلی لینک هایی که در یک سایت قرار داده می شوند را می توان به 2 دسته اصلی تقسیم بندی کرد: لینک های داخلی و لینک های خارجی. لینک های داخلی به لینک هایی گفته می شوند که از یک صفحه وبسایت به یکی دیگر از صفحات وبسایت داده شده، در حالی که لینک های خارجی از یک صفحه وبسایت به یک صفحه از سایتی دیگر داده می شود.

راهکارها و تکنیک های مختلفی برای انجام فرایند لینک بیلدینگ وجود دارد. از طرف دیگر، با توجه به اینکه در تمامی الگوریتم های موتورهای جستجو، لینک سازی یکی از آیتم های بسیار تاثیر گذار بر روی سئو سایت است، بنابراین تمامی متخصیص سئو معتقد هستند که لینک بیلدینگ فرایندی سخت و پیچیده است. از این رو برخی از سئو مستران به صورت تخصصی بر روی لینک سازی متمرکز می شوند.


قسمت سوم درسنامه لینک سازی برای بهبود سئو سایت: چرا لینک بیلدینگ برای سئو اهمیت دارد؟

ارسال نظر