نام:
سال تاسیس:
1391
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت دنده 6:
900،000 تومان
بیوگرافی:
سایت دنده 6 از جمله سایت‌های تخصصی خودرو می‌باشد که بسیار هم در این زمینه فعال است. از جمله زمینه‌های فعالیت این سایت می‌توان به ویدئوهای تست خودرو، قیمت خودروهای موجود در بازار ایران (تولید داخل و وارداتی)، و ... اشاره کرد. این سایت یک کانال تلگرامی نیز دارد که می‌تواند برای انتشار اخبار این سایت مفید واقع شود. ادامه

درج خبر در سایت دنده 6 (dande6.com):

یکی از پربیننده‌ترین و پرمخاطب‌ترین سایت‌های ایرانی در زمینه صنعت خودرو سایت دنده 6 می‌باشد. این سایت با اطلاعاتی که در زمینه خودرو به خوانندگان می‌دهد مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده است. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت دنده 6 این امکان را به شما می‌دهد تا از طریق این سایت نام خود را در بازار هدف به گوش همگان رسانده و با استفاده از این امکان مشتریان جدیدی برای خود جذب کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت دنده 6 (dande6.com):

رپورتاژ آگهی در سایت دنده 6، می‎‌تواند برای کسب و کار شما بسیار سودمند باشد. این سایت بسیار محبوب بوده و در بین سایت‌های پر مخاطب خودرویی در بین خوانندگان ایرانی قرار دارد. همچنین این سایت در صدر جستجوی گوگل خود را نشان می‌دهد و پیدا کردن آن در گوگل، به دلیل نام ساده ولی گیرای این سایت، بسیار ساده است. رپورتاژ آگهی در سایت دنده 6 از نظرها دور نمی‌ماند و به این طریق، نام کسب و کار شما در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد گرفت.

ثبت خبر در سایت دنده 6 (dande6.com):

شما با ثبت خبر در سایت دنده 6 خوانندگان بسیاری را تنها با یک آگهی مخاطب خود قرار خواهید داد. با توجه به عضویت این سایت خبری در تلگرام، می‌توان تقریبا مطمئن بود که ثبت خبر در سایت دنده 6 نام کسب و کار شما را در میان خوانندگان بسیاری پخش خواهد کرد. همچنین این سایت امکان جالبی را برای خوانندگان این سایت فراهم کرده که به طریق آن، مخاطبان دنده 6 می‌توانند هر مطلبی را که در سایت می‌بینند با دیگر دوستان خود در تلگرام، آپارات، گوگل پلاس، و فیسبوک به اشتراک بگذارد.

مزایای درج خبر در سایت دنده 6 (dande6.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت دنده 6، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت دنده 6 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت دنده 6 بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در سایت دنده 6 (dande6.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.