نام:
سال تاسیس:
1388
زمان لازم برای انتشار خبر:
5 ساعت
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت دانا:
500،000 تومان
بیوگرافی:
یکی از سایت‌های پرمخاطب خبری دانا می‌باشد. نخستین گام خبرگزاری دانا در بهمن‌ ماه سال 1388 با تأسیس پایگاه خبری صادق نیوز به‌عنوان نخستین شبکه خبری تخصصی و مستقل در حوزه علمی و آموزشی در ایران شکل گرفت. از جمله زمینه‌هایی که این سایت پوشش می‌دهد عبارتند دانش و فناوری، سلامت، ایرانشناسی، سبک زندگی، و انرژی می‌باشد. این سایت از خبرخوان بهره برده و همچنین نسخه‌ای نیز برای کاربران موبایلی دارد. ادامه

رپورتاژ آگهی در سایت دانا (danakhabar.com):

رجا از جمله سایت‌های پربیننده و پرمخاطب در ایران به حساب می‌آید. رتبه Alexa این سایت نشان از این دارد که بازدید روزانه از این سایت خبری بالا است. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت رجا موقعیتی استثنائی است که شما می‌توانید از طریق آن نام خود را در بازار هدف بشناسانید و با استفاده از این امکان مشتریان جدیدی برای خود دست و پا کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت دانا (danakhabar.com):

رپورتاژ آگهی می‌تواند ابزاری برای شما در پخش کردن نام کسب و کارتان باشد. رتبه 3 از 10 Google PR این سایت خبری نشان از این دارد که رپورتاژ آگهی در سایت دانا می‌تواند به شما در این زمینه کمک شایانی بنماید. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج سرچ خود قرار دهد. رتبه 3 از 10 این سایت خبری نشان از این دارد که رپورتا آگهی در سایت دانا حتما دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد داد.

ثبت خبر در سایت دانا (danakhabar.com):

می‌خواهید نامتان شرکت یا کسبو کارتان دهان به دهان بچرخد؟ مشکلی نیست، ثبت خبر در سایت دانا این کار را برایتان انجام می‎‌دهد. این سایت یک صفحه خبرخوان دارد که از طریق آن، خبرها و آگهی‌های ثبت شده در سایتش را در اختیار خوانندگانش می‎‌گذارد.

مزایای درج خبر در سایت دانا (danakhabar.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت دانا تاثیرگذاری بیشتری نسبت به همان تبلیغات در بازار هدف را دارد. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت دانا 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت دانا بازخورد مدنظرتان را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در دانا (danakhabar.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.