مزایای استفاده از پکیج رپرتاژ آگهی چیست؟

پابلیکا / رپورتاژ آگهی / مزایای استفاده از پکیج رپرتاژ آگهی چیست؟
تاریخ آخرین به روز رسانی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
زمان تقریبی مطالعه : 5 دقیقه
مزایای استفاده از پکیج رپرتاژ آگهی چیست؟

پکیج رپرتاژ آگهی چیست؟ رپورتاژ آگهی یکی از روش‌ها و تکنیک‌های منحصر به فرد سئو وب سایت است که برای بهبود رتبه صفحات سایت استفاده می‌شود. از طریق رپورتاژ می‌توان به صورت نامحسوس درباره محصولات یا خدمات توضیحاتی به خواننده‌ها ارائه کرد و از طریق استفاده از کلمه‌های کلیدی کسب و کار، میزان ترافیک سایت را افزایش داد.

با بهره‌مندی از پکیج رپورتاژ اگهی می‌توان تاثیر مثبتی بر برندینگ گذاشت و فروش سایت را افزایش داد. اگر از رپورتاژ اگهی به صورت دائمی ‌استفاده کنید، برای وب سایت شما، تاثیرات مثبت بیشتری دارد و می‌توان از مزیت‌های آن بهره‌مند شد. اما استفاده از پکیج رپورتاژ چه تاثیری در سئو دارد؟ برای اینکه به این سوال پاسخ دهیم و مزیت‌های رپورتاژ را بررسی کنیم تا انتهای متن همراه ما باشید.

پکیج رپرتاژ آگهی بر سئو

در پاسخ به سوال پکیج رپرتاژ آگهی چیست؟ باید در ابتدا بگوییم که این پکیج در صورتی بهترین عملکرد را دارد که شما سئو داخلی وب سایت خود را به خوبی تقویت کرده و محتوای باکیفیتی داشته باشید. اما منظور از محتوای خوب و باکیفیت چیست؟ مهم است که در محتوای متنی خود چگالی کلمات کلیدی به خوبی رعایت شود، متن روان و صحیح نوشته شده باشد، از عنوان مناسب استفاده کرد و کلمه‌های کلیدی در تیتر‌های داخل متن گنجانده شده باشند. اگر سئوی وب سایت شما به خوبی انجام شود، گوگل تشخیص می‌دهد که لینک‌های ایجاد شده از طریق رپورتاژ آگهی واقعی است و سئوی وب سایت را بهبود می‌دهد.

استفاده از پکیج رپورتاژ آگهی باعث می‌شود تا تعداد زیادی بک لینک از سایت‌های مختلف دریافت کنید که هر یک به مطلب خاصی در صفحه وب سایت شما مرتبط خواهند بود. به طور حتم این موضوع به نفع شما بوده و امتیاز مثبتی برای شما است. البته توجه کنید که اگر تعداد بک لینک‌ها بیش از حد معمول باشد، ربات‌های گوگل را حساس کرده و ممکن است که به ضرر وب سایت شما باشد.

از طرفی هم گوگل راهی برای تشخیص این موضوع ندارد که شما به صورت طبیعی بک لینک دریافت کرده‌اید یا از طریق روش‌های مصنوعی، بک لینک ایجاد شده است. در نتیجه مهم است که پکیج رپورتاژ اگهی خود را از بهترین ارائه دهنده‌های بک لینک تهیه کنید.

ویژگی‌های محتوای رپرتاژ آگهی

حال که می‌دانید منظور از پکیج رپرتاژ آگهی چیست باید بدانید که محتوای رپورتاژ هم اهمیت زیادی در تاثیر مثبت پکیج رپورتاژ دارد. متن رپورتاژ نباید به صورت تبلیغاتی باشد یا نشان دهد که قرار است تبلیغی در این متن صورت گیرد، بلکه مخاطب باید احساس کند محتوا قرار است که به نیاز و سوال او پاسخ دهد. خوانایی متن برای مخاطب اهمیت بالایی دارد و باید از اصول درست نویسی و نگارشی استفاده کرد تا مخاطب احساس خوبی هنگام خواندن داشته باشد.

برای سئو رپورتاژ هم بهتر است که حداکثر چهار لینک در محتوا قرار داد و از عکس‌های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر محتوا استفاده کرد. در آخر به کلمات کلیدی اهمیت دهید تا محتوای رپورتاژ در موتورهای جستجو، رتبه کسب کند.

ویژگی‌های محتوای رپورتاژ آگهی
برای سئو رپورتاژ هم بهتر است که حداکثر چهار لینک در محتوا قرار داد و از عکس‌های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر محتوا استفاده کرد.

سایت‌های انتشار دهنده پکیج رپرتاژ آگهی چه ویژگی‌هایی دارند؟

برای اینکه بتوانید از پکیج رپرتاژ آگهی استفاده کنید نیاز است که به نکات مهمی ‌توجه داشته باشید تا بهترین نتیجه را از سفارش خود دریافت کنید. اما مهم‌ترین نکات برای پکیج رپرتاژ آگهی چیست؟

 • سایتی که در آن قصد انتشار رپورتاژ اگهی را دارید، باید دامین آتوریتی بالایی داشته و نزد گوگل اعتبار خوبی کسب کرده باشد. هرچه اعتبار سایتی در الکسا یا گوگل بیشتر باشد، به طور حتم متن رپورتاژ شما هم بیشتر دیده می‌شود.
 •  در صورتی که قصد انتشار محتوای خود را در سایت‌های خبری ندارید باید توجه کنید که سایت میزبان با تخصص و حرفه شما همخوانی داشته باشد تا مخاطب هدف بیشتری دریافت کنید.
 •  برای بازدهی بیشتر و نتیجه موثرتر، بهتر است که از پکیج‌های رپورتاژ آگهی استفاده کنید تا یک تیم متخصص از تکنیک‌های مختلف برای ایجاد بک لینک‌های وب سایت شما، استفاده کند.

دقت داشته باشید که برای سفارش پکیج رپورتاژ اگهی نیاز است که محتوای رپورتاژ از قبل سئو شده باشد تا بهترین نتیجه را دریافت کرد. همچنین نیاز است که به قوانین و نکات مهم هر سایت میزبان توجه داشت و متناسب با قوانین گفته شده برای تولید محتوای رپورتاژ اقدام کرد.

پکیج رپرتاژ آگهی برای چه کسب و کار‌هایی مفید است؟

رپورتاژ اگهی برای تمام کسب و کارها اهمیت دارد و یکی از شیوه‌های تبلیغاتی است. فرقی ندارد که حوزه فعالیت کسب و کار شما چیست؟ مهم این است که با نوشتن یک محتوای گیرا در سایت‌های مختلف بتوانید بک لینک دریافت کنید و خدمات خود را به مخاطب ارائه دهید.

به طور مثال: فرض کنید که شما یک سایت رزرو هتل دارید و برای ارتقای صفحات خود، تمایل دارید که از پکیج رپورتاژ اگهی استفاده کنید! در این پکیج رپورتاژ می‌توان درباره موضوعات مختلفی مانند: معرفی محیط‌های تفریحی هتل، رستوران هتل، اتاق‌های چند تخته، امکانات رفاهی (وای فای، باشگاه، استخر) و لابی هتل اطلاعاتی را در اختیار مخاطب قرار دهید. همچنین می‌توانید از آفرهای مختلفی که در زمان‌های گوناگون ایجاد می‌کنید برای تبلیغات هتل استفاده کنید.

به طور کلی فرقی ندارد که چه کسب و کاری دارید، با وجود اینترنت و تولید محتوا در اینستاگرام و سایت‌های مختلف می‌توان برای هر نوع کسب و کاری از پکیج‌های رپورتاژ اگهی استفاده کرد. در نتیجه بهتر است که فرصت تبلیغات از طریق رپورتاژ را از دست ندهید و با توجه به نوع فعالیتی که دارید، بهترین محتوا را تولید کرده تا بک لینک‌های زیادی دریافت کنید.

سایت‌های معتبر برای انتشار رپورتاژ

مهم‌ترین سایت‌های پکیج رپرتاژ آگهی کدام‌اند؟ این سوال بعد از پرسش پکیج رپرتاژ آگهی چیست عنوان می‌شود. مهم است که سایت‌هایی را انتخاب کنید که در کنار پرداخت هزینه، نتیجه مطلوبی هم به شما ارائه کنند. برخی از سایت‌ها رپورتاژ رایگان منتشر خواهند کرد و برای برخی دیگر نیاز است که هزینه پرداخت. در هر صورت مهم است که بهترین سایت‌های معتبر را انتخاب کرده تا بک لینک‌های سالم دریافت کرد و رتبه وب سایت را ارتقا داد. برخی از سایت‌ها رایگان و معتبر برای انتشار رپورتاژ اگهی عبارتند از:

 •  ایستگاه
 •  آفتاب
 •  آگهی ۲۴
 •  ایسنا
 •  مهرنیوز
 •  عصر ایران
 • دیوار
 •  شیپور
 •  نیازمندیها
 •  ایران تجارت
 •  دنیای اقتصاد

شما با بهره‌مندی از این سایت‌ها می‌توانید در کمترین زمان تبلیغات گسترده‌ای را راه‌اندازی کنید. توجه کنید که انتشار رپورتاژ در برخی از سایت‌های گفته شده، رایگان است، از این‌رو بهترین فرصت برای استفاده از پکیج رپورتاژ پیش روی شما خواهد بود. همچنین استفاده از رپورتاژ اگهی یکی از راه‌های به صرفه تبلیغات است که بسیاری از کسب و کارها برای ارتقای وب سایت و بهبود سئو از آن استفاده می‌کنند.

سایت‌های معتبر برای انتشار رپورتاژ
سایت‌های معتبر برای انتشار رپورتاژ

  خدمات رپورتاژ آگهی با پابلیکا

با اطلاعاتی که درباره پکیج رپرتاژ آگهی چیست، دارید نیاز است که برای سفارش رپورتاژ آگهی از خدمات سایت‌های معتبر استفاده کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. پابلیکا به عنوان یکی از ارائه‌دهنده‌های خدمات مختلف سئو، خرید بک لینک، روابط عمومی، ارائه کمپین‌های آنلاین و پکیج‌های رپورتاژ آگهی در کنار تمام کسب و کار‌ها است تا بتوانید رتبه وب سایت خود را ارتقا داده و موثرترین تبلیغات را برای برندینگ انجام دهید.

کافی است که برای پکیج رپرتاژ آگهی خود از کارشناس‌های پابلیکا مشاوره دریافت کرده تا مخاطب‌های بیشتری جذب کنید. همچنین اگر سوال یا ابهامی ‌درباره رپورتاژ آگهی دارید که در این متن به آن اشاره نشده است می‌توانید در انتهای همین متن و در قالب کامنت با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری این مطلب در :

سوالات متداول

تعداد لینک‌های رپورتاژ با توجه به قوانین وب سایت میزبان بررسی می‌شود اما به طور معمول سه تا چهار لینک کافی است.

آتوریتی بالای وب سایت، رتبه گوگل یا الکسا، مرتبط بودن با حوزه کاری کسب و کار

تعداد لینک‌های بیشتری ارائه می‌شود و گوگل راحت‌تر برای رتبه دهی وب سایت تصمیم می‌گیرد.

تعداد بک لینک‌های بیشتری دریافت می‌شود و گوگل نمی‌تواند تشخیص دهد که لینک‌ها به صورت طبیعی یا مصنوعی ایجاد شده‌اند.

نظرات کاربران

هنوز نظری نداریم!

اولین دیدگاه رو میتونی راجع به این مطلب ثبت کنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =