چطور بهترین پلتفرم رپورتاژ آگهی را شناسایی کنیم؟

پابلیکا / رپورتاژ آگهی / چطور بهترین پلتفرم رپورتاژ آگهی را شناسایی کنیم؟
تاریخ آخرین به روز رسانی: ۱۶ مهر ۱۴۰۱
زمان تقریبی مطالعه : 5 دقیقه
رپورتاژ آگهی، شیوه نوین تبلیغات

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری یکی از نوین‌ترین روش‌های تبلیغات به‌صورت متنی است. در واقع این نوع تبلیغات مانند یک گزارش و خبر است. این تبلیغات در وب‌سایت‌ها و صفحات مجازی منتشر می‌شوند. به‌طورکلی با استفاده از رپورتاژ آگهی می‌توان مخاطبان زیادی را به‌سوی خود جذب کرد.

همچنین به مجموعه‌ای از نرم‌افزارها، سخت‌افزارها و یا سیستم‌عامل‌های گوناگون که یک پل ارتباطی میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان هستند؛ پلتفرم می‌گویند. پلتفرم رپورتاژ آگهی یکی از انواع پلتفرم‌ها است که ویژگی‌های زیادی دارد و بسیار تأثیرگذار است. اما چطور بهترین پلتفرم رپورتاژ آگهی را شناسایی کنیم؟ برای دریافت پاسخ این سؤال، در ادامه مقاله همراه ما باشید. امید است با خواندن این مطالب بتوانید درباره انتخاب رسانه برای رپورتاژ اطلاعات خوبی کسب کنید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم رپورتاژ آگهی، نوعی خبر است که برای تبلیغ محصول یا خدماتی نوشته می‌شود. این تبلیغ متنی در دنیای امروزه طرف‌داران زیادی دارد و بسیار تأثیرگذار عمل می‌کند. پلتفرم‌های رپورتاژ آگهی گوناگونی نیز تشکیل شده‌اند تا به‌صورت حرفه‌ای و اصولی این نوع تبلیغات را انجام دهند. یک پلتفرم رپورتاژ آگهی خوب و مناسب می‌تواند تأثیرات چشمگیری روی کسب‌وکار شما بگذارد. به همین سبب جهت انتخاب رسانه برای رپورتاژ، باید بسیار بادقت عمل کرد.

توجه داشته باشید که برای نوشتن یک رپورتاژ آگهی باید از دانش و مهارت‌های یک فرد متخصص استفاده کرد. بدون اطلاع داشتن درباره نکات مربوط به این نوع تبلیغ نمی‌توانید کسب‌وکار خود را به شیوه‌ای صحیح معرفی کنید. به همین ترتیب حتما از یک پلتفرم رپورتاژ آگهی عالی کمک بگیرید.

به‌طورکلی مخاطبان یا کاربران اینترنتی با خواندن یک رپورتاژ آگهی، جذب محصول یا خدمات یک وب‌سایت می‌شوند. اگر این رپورتاژ به‌درستی طراحی شده باشد؛ می‌تواند مخاطبان زیادی را به‌سوی خود جذب کند. یک رپورتاژ بی‌کیفیت و غیراصولی سبب می‌شود تا پیام تبلیغاتی برای افراد زیادی نمایش داده نشود. همچنین روی مخاطبان تأثیرات چندانی نمی‌گذارد.

در رپورتاژها باید نکات مختلفی رعایت شود تا تأثیر بیشتری روی مخاطب بگذارند. نداشتن غلط املایی و رعایت اصول نگارشی از ساده‌ترین نکات هستند. یک پلتفرم رپورتاژ آگهی خوب تمامی نکات موردنیاز را رعایت و در نهایت تخصصی‌ترین رپورتاژ را برای شما تولید می‌کند.

بهترین پلتفرم رپورتاژ آگهی چه اقداماتی انجام می‌دهد؟‌

اقدامات بهترین پلتفرم رپورتاژ آگهی

برای افزایش بازدهی محصول یا خدمات خود باید از یک پلتفرم رپورتاژ آگهی خیلی خوب استفاده کنید. درست است که با رعایت نکاتی همچون نکات نگارشی، خاص بودن رپورتاژ، زیبایی متن و… می‌توان یک رپورتاژ عالی نوشت؛ اما وجود یک پلتفرم نیز الزامی است. این پلتفرم‌ها به شما کمک می‌کنند تا از رپورتاژ آگهی خود بازخورد بهتری بگیرید. در واقع پلتفرم‌های گوناگون رپورتاژ آگهی شما را تهیه کرده و سپس آن را به‌صورت آنلاین در صفحات مختلف و یا موردنظر منتشر می‌کنند. با همکاری با یک پلتفرم رپورتاژ آگهی، سبب رشد کسب‌وکار خود شوید.

انتخاب یک پلتفرم یا سایت خوب، برای تولید و منتشر کردن رپورتاژ اهمیت زیادی دارد. انتشار رپورتاژ آگهی در سایت‌های پربازدید سبب می‌شود تا محصول یا خدمات شما بیشتر دیده شود. بهترین پلتفرم‌ها باید به شیوه‌ای متن تبلیغاتی خود را طراحی کنند تا محتوای رپورتاژ تقریبا حالت خبری داشته باشد. رپورتاژی که صرفا به تبلیغ یک خدمات یا محصول پرداخته باشد؛ اصلا مناسب نیست. درمجموع یک سایت رپورتاژ آگهی خوب، رپورتاژی طراحی می‌کند که در آن بیشتر به معرفی محصول پرداخته شده باشد.

همچنین پلتفرم‌های کاربلد، اقدامات تکراری انجام نمی‌دهند. خاص بودن رپورتاژ آگهی و نحوه انتشار آن موضوع بسیار مهمی است. اگر از محتواهای تکراری استفاده شود؛ افراد کمی به‌سوی خبر جذب می‌شوند. درمجموع ساختار متن و نوشته‌ها نباید شبیه محتواهای منتشر شده قبلی باشد.

نکات بسیار زیادی برای طراحی یک رپورتاژ آگهی وجود دارند که یک پلتفرم مناسب با رعایت آنها می‌تواند سبب دیده‌شدن کسب‌وکار شما شود. درمجموع پلتفرم‌ها قادر هستند که با طراحی و قراردادن یک رپورتاژ آگهی در بهترین و پربازده‌ترین صفحات و وب‌سایت‌ها، خدمات و یا محصولات شما را پربیننده و جذاب‌تر کنند.

چطور بهترین پلتفرم رپورتاژ آگهی را شناسایی کنیم؟

انجام اقدامات موردنیاز برای رپورتاژ آگهی

بهترین پلتفرم رپورتاژ باید خدمات مختلف و خاصی را ارائه دهد. اگر به دنبال یک پلتفرم عالی هستید حتما از پلتفرم‌هایی استفاده کنید که سابقه درخشانی دارند. رپورتاژهای قبلی آنها را بررسی و در صورت مورد تأیید بودن، با پلتفرم موردنظر همکاری خود را آغاز کنید.

پلتفرم‌هایی که خدمات زیر را ارائه می‌دهند؛ از بهترین‌ها هستند:

 • مشاوره رایگان درباره رپورتاژ آگهی
 • مشاوره رایگان درباره رپورتاژ سئو
 • تولید محتوای رپورتاژ خبری
 • گرفتن مقرون‌به‌صرفه‌ترین هزینه برای انتشار رپورتاژ آگهی
 • پاسخگویی تمام‌وقت و به‌موقع
 • بررسی اصولی بودن و سلامت رپورتاژ آگهی

همچنین یک پلتفرم رپورتاژ آگهی حرفه‌ای برای دیده شدن رپورتاژ شما باید اقدامات زیر را انجام دهد:

 • انتخاب یک رسانه مناسب، باارزش و دارای تعداد زیادی مخاطب
 • انتخاب یک سایت میزبان خوب با رعایت فاکتورهای سئو
 • پیشنهاد رسانه متناسب با موضوع کسب و کار شما

در ادامه مقاله هر یک از این موارد توضیح داده شده است تا با این اقدامات ضروری آشنا شوید.

انتخاب یک وب‌سایت مناسب و باارزش با تعداد زیادی بازدیدکننده به سایتی که قرار است در آن رپورتاژ آگهی منتشر شود؛ سایت میزبان می‌گویند. یک پلتفرم رپورتاژ آگهی خوب، برای انتشار رپورتاژ شما از پربازدیدترین وب‌سایت‌ها یا رسانه‌ها استفاده می‌کند. به‌طورکلی هر چه عدد دامین آتوریتی وب‌سایتی بیشتر و درصد اسپم اسکور آن کمتر باشد؛ برای انتشار رپورتاژ شما گزینه مناسب‌تری خواهد بود. خوب است بدانید که دامین آتوریتی (Domain Authority) یا اعتبار دامنه، معیاری برای سنجش میزان قدرتمندی یا باارزش بودن یک سایت، در موتورهای جستجو است. همچنین اسپم اسکور به میزان فعالیت‌های غیراصولی و اشتباه در سئو اشاره می‌کند؛ بنابراین هرچه درصد آن برای وب‌سایتی کمتر باشد؛ بهتر است.

پلتفرم‌های برتر خرید رپورتاژ آگهی، بر اساس میزان دامین آتوریتی و درصد اسپم اسکور، یک وب‌سایت مناسب را برای شما بر می‌گزینند. افزون بر این موارد پلتفرم رپورتاژ آگهی باید قوانین انتشار در هر وب‌سایت را در نظر بگیرد. در واقع قوانین مختلفی برای رسانه‌های گوناگون وجود دارد؛ برای مثال رپورتاژ در هر وب‌سایت باید تعداد کلمات مشخصی داشته باشد.

انتشار رپورتاژ در سایت‌های پربازدید سبب می‌شود که تعداد مخاطبان بیشتری با کسب‌وکار شما آشنا شوند. اگر اطلاعات کافی درباره سایت‌های اصولی و پربازدید ندارید؛ حتما از پلتفرم‌های انتشار رپورتاژ آگهی کمک بگیرید. پلتفرم‌ها با ارائه مشاوره‌های تخصصی جهت تولید محتوا و شناسایی بهترین وب‌سایت‌ها و مخاطب‌های هدف شما، باعث بیشتر دیده‌شدن رپورتاژ آگهی می‌شوند. پلتفرمی را برگزینید که این خدمات را به شما ارائه دهند.

انتخاب یک سایت میزبان خوب با رعایت فاکتورهای سئو

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم میزان اعتبار یک وب‌سایت بر اساس میزان دامین آتوریتی و درصد اسپم اسکور آن تعیین می‌شود. افزون بر این موارد، بارگذاری محتوای جدید و خاص به‌صورت مداوم و منظم نیز بر روی سئو یک وب‌سایت تأثیرات بسیار مثبتی می‌گذارد.

درمجموع یک سایت میزان خوب باید به فاکتورها یا نکات زیر که پایه‌های سئو و بهینه‌سازی یک وب‌سایت هستند؛ توجه کند:

 • صحیح بودن معماری سایت
 • بالا بودن سرعت سایت
 • باکیفیت و همیشه دردسترس‌بودن هاست سایت
 • انتخاب کردن کلمات کلیدی مناسب
 • جذب کاربر هدف (Target Visitor)
 • نوشتن محتواهای جذاب
 • داشتن استراتژی برای جذب لینک باکیفیت

برای شناسایی یک پلتفرم رپورتاژ آگهی خوب، باید بررسی کنید که آیا این پلتفرم تمام فاکتورهای مربوط به سئو را در سایت‌های میزبان وارسی می‌کند و یا اهمیتی به این موارد نمی‌دهد.

متناسب بودن سایت میزبان با رپورتاژ آگهی شما

بهترین پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی، سایتی را برمی‌گزیند که موضوع آن با رپورتاژ آگهی شما متناسب باشد. این اقدام از آنجایی اهمیت دارد که سبب افزایش بازدهی رپورتاژ می‌شود. پلتفرم‌ها با انتخاب یک سایت مناسب و خوب، سبب جذاب‌تر شدن محتوا می‌شوند. در مجموع بهترین پلتفرم‌ها از وب‌سایت‌های مختلف و متناسب برای انتشار رپورتاژهای شما استفاده می‌کنند.

کلام آخر

امید است درباره انتخاب رسانه برای رپورتاژ و یا سایت رپورتاژ آگهی اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید. فراموش نکنید که یک پلتفرم رپورتاژ آگهی خوب باید نکات زیادی را رعایت کند و خدمات متنوع و خاصی را به شما ارائه دهد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

نظرات کاربران

هنوز نظری نداریم!

اولین دیدگاه رو میتونی راجع به این مطلب ثبت کنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یازده =