سال تاسیس:
1390
زمان لازم برای انتشار خبر:
1 ساعت
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت برترینها :
1،250،000 تومان
بیوگرافی:
برترینها یکی از سایت‌های مستقل ایرانی است که در زمینه‌های اخبار روز، سبک زندگی، ورزشی، گردرشگری، آشپزی، سلامت، فرهنگ و هنر، و غیره فعالیت می‌نماید. این سایت از جمله سایت‌های پربیننده خبری است و 300 میلیون بازدید ماهیانه دارد. از جمله نقاط قوت این سایت داشتن بخش‌های متنوع در اکثر زمینه‌ها از علمی گرفته تا سرگرمی می‌باشد. ادامه

درج خبر در سایت برترینها (bartarinha.ir):

برترینها یکی از سایت‌های خبری مستقل ولی پرمخاطب ایران است. همانطور که از رتبه Alexa این سایت بر می‌آید، بازدید روزانه از این سایت خبری بالاست. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت برترینها موقعیتی برای شما ایجاد می‌کند که از طریق آن خود را به بازار هدفتان شناسانده و با استفاده از این امکان، مشتریان جدیدی را به سمت خود جذب کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت برترینها (bartarinha.ir):

سایت برترینها ماهیانه 300 میلیون بازدید دارد و این گواه آن است که رپورتاژ آگهی در این سایت حتما و بلاشک مورد توجه بسیاری قرار خواهد گرفت. سابقه، سرعت، و دقت این سایت در رپورتاژ آگهی و درج خبر می‌تواند کمک حال کسب و کار شما شود. تجربه برترینها می‌تواند در بهتر دیده شدن کسب و کارتان به شما کمک کند. این همان چیزی است همه با تبلیغات گران قیمت سعی در بدست آوردنش دارند، ولی بیشتر اوقات این اتفاق از طریق تبلیغات یا نمی‌افتد یا اصلا ممکن نیست.

ثبت خبر در سایت برترینها (bartarinha.ir):

گستره پوشش مطالب در این سایت بسیار بالاست. این امر نشان از آن است که برترینها دایره خوانندگان وسیعی از طیف‌های مختلف دارد. دیده شدن مهمتر از هر چیز دیگری است. ثبت خبر در سایت خبری پربازدیدی چون برترینها را تصور کنید که نه تنها خوانندگان زیادی دارد، بلکه می‌تواند با اپلیکشن موبایل (iOS و Android) خود اخبار را به گستره وسیعی از خوانندگان منتقل کند. این دقیقا همان چیزی است که شما می‌توانید از آن بهره برده و نام خود را بر زبان‌ها بیاندازید. ثبت خبر در سایت برترینها می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدفی که در نظر دارید بکند.

مزایای درج خبر در سایت برترینها (bartarinha.ir):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت برترینها، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت برترینها 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت برترینها بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

نمونه های ریپورتاژ آگهی در سایت برترینها (bartarinha.ir):

شیوه درج خبر در سایت برترینها (bartarinha.ir):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لی است سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.