نام:
سال تاسیس:
۱۳۸۷
زمان لازم برای انتشار خبر:
30 دقیقه
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت بانکی :
300،000 تومان
بیوگرافی:
سایت بانکی یک سایت مستقل با موضوع بانکی و اقتصادی است و به هیچ حزب و جریانی تعلق ندارد و هدف آن اطلاع رسانی است. از جمله محتویات سایت بانکی سه موضوع خدمات بانکها، اخبار بانکی و مطالب تحلیلی- کاربردی اقتصادی می باشد و روز به روز در حال تکمیل و پیشرفت است. این سایت در شروع کار خود با نزدیک به 1،000 صفحه اطلاعات جدید و انحصاری در زمینه خدمات بانکی کشور اطلاع رسانی خود را آغاز نمود و به طور متوسط روزانه 10 صفحه جدید به محتوای سایت خود اضافه نموده است که این رقم در حال افزایش است. ادامه

درج خبر در سایت بانکی (banki.ir):

یکی از پربیننده‌ترین و پرمخاطب‌ترین سایت‌های ایرانی در زمینه اقتصادی سایت بانکی می‌باشد. این سایت با اطلاعاتی که در زمینه اقتصاد و بانک‌های ایران به خوانندگان می‌دهد مخاطبین زیادی را به خود جلب می‌کند. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت بانکی این امکان را به شما می‌دهد تا از طریق این سایت نام خود را در بازار هدف به گوش همگان رسانده و با استفاده از این امکان مشتریان جدیدی برای خود جذب کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت بانکی (banki.ir):

رپورتاژ آگهی در سایت بانکی، که رتبه Google PR آن 4 از 10 می‌باشد، می‎‌تواند برای کسب و کار شما بسیار سودمند باشد. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج جستجوی خود قرار دهد. این رتبه سایت به ما می‌گوید که رپورتاژ آگهی در سایت بانکی از نظرها دور نمی‌ماند و به این طریق، نام کسب و کار شما در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد گرفت.

ثبت خبر در سایت بانکی (banki.ir):

شما با ثبت خبر در سایت بانکی خوانندگان بسیاری را تنها با یک آگهی مخاطب خود قرار خواهید داد. با توجه به عضویت این سایت خبری در شبکه‌های اجتماعی پرطرفداری همچون گوگل پلاس، می‌توان تقریبا مطمئن بود که ثبت خبر در سایت بانکی نام کسب و کار شما را در میان خوانندگان بسیاری پخش خواهد کرد.

مزایای درج خبر در سایت بانکی (banki.ir):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت بانکی، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت بانکی 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت بانکی بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

نمونه های ریپورتاژ آگهی در سایت بانکی (banki.ir):

شیوه درج خبر در سایت بانکی (banki.ir):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.