سال تاسیس:
1385
زمان لازم برای انتشار خبر:
1 ساعت
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت عصرایران:
1,400,000 تومان
بیوگرافی:
عصرایران یکی از سایت‌های خبری مستقل ایرانیست که در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، و اقتصادی فعالیت می‌نماید. یکی از نقاط قوت این سایت تحلیلی خبری، وجود بخش‌های مختلف بویژه بخش عربی این سایت می‌باشد. مطالب بخش عربی عصر ایران همواره به صورت جدی از جانب روزنامه‌ها و جراید معتبر الکترونیکی عربی همچون جریدة الرای، الشرق الاوسط، بی‌بی‌سی عربی، العربیه، و … پیگیری و بازنشر می‌شود. به گفته خود این سایت خبری، با توجه به این که منبع درآمد عصرایران، صرفاً آگهی و قراردادهای محدود خبری است، عصرایران چاره ای جز اختصاص بخشی از صفحات به این منابع درآمدی ندارد. این وب‌گاه از جمله وب‌گاه‌های پربیننده خبری است و پس از تابناک دومین رتبه جذب آگهی سایت‌های خبری - تحلیلی را دارد. ادامه

درج خبر در سایت عصرایران (asriran.com):

عصرایران یکی از سایت‌های خبری مستقل ولی پرمخاطب ایران است. همانطور که از رتبه Alexa این سایت بر می‌آید، بازدید روزانه از این سایت خبری بالاست. همین امر این سایت را به انتخابی مناسب برای درج خبر تبدیل کرده است. درج خبر در سایت عصرایران موقعیتی برای شما ایجاد می‌کند که از طریق آن خود را به بازار هدفتان شناسانده و با استفاده از این امکان، مشتریان جدیدی را به سمت خود جذب کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت عصرایران (asriran.com):

سایت عصرایران، پس از تابناک، دومین رتبه جذب آگهی سایت‌های خبری - تحلیلی را دارد و این گواه آن است که رپورتاژ آگهی در سایت عصرایران حتما و بلاشک مورد توجه بسیاری قرار خواهد گرفت. سابقه، سرعت، و دقت این سایت در رپورتاژ آگهی و درج خبر می‌تواند کمک حال کسب و کار شما شود. تجربه عصرایران می‌تواند در بهتر دیده شدن کسب و کارتان به شما کمک کند. این همان چیزیست همه با تبلیغات گران قیمت سریع در بدست آوردنش دارند، ولی بیشتر اوقات این اتفاق از طریق تبلیغات یا نمی‌افتد یا اصلا ممکن نیست.

ثبت خبر در سایت عصرایران (asriran.com):

گستره پوشش مطالب در این سایت بسیار بالاست. این امر نشان از آن است که عصرایران دایره خوانندگان وسیعی از طیف‌های مختلف دارد. دیده شدن مهمتر از هر چیز دیگریست. ثبت خبر در سایت خبری پربازدیدی چون عصرایران را تصور کنید که نه تنها خوانندگان زیادی دارد، بلکه در تمامی شبکه‌های اجتماعی چون گوگل پلاس، اینستاگرام، و تلگرام نیز صفحه‌ای مختص به خود دارد. این دقیقا همان چیزیست که شما می‌توانید از آن بهره برده و نام خود را بر زبان‌ها بیاندازید. ثبت خبر در سایت عصرایران می‌تواند کمک شایانی به پخش شدن نام کسب و کارتان در بازار هدفی که در نظر دارید بکند.

مزایای درج خبر در سایت عصرایران (asriran.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردیست اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر داشتن هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت عصرایران، در مقایسه با تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری در بازار هدف خواهد داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت عصرایران 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت عصرایران بازخوردی که مدنظرتان می‌باشد را خواهد داشت.

نمونه های ریپورتاژ آگهی در سایت عصرایران (asriran.com):

شیوه درج خبر در سایت عصرایران (asriran.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.