سال تاسیس:
1394
زمان لازم برای انتشار خبر:
نامشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در سایت اخبار خودرو :
800،000 تومان
بیوگرافی:
نخستین و تنها روزنامه‌ خودرویی جهان از شهریور ماه سال ١٣٩۴ به نام “دنیای خودرو “در ایران منتشر می شود اما این روزنامه وارث بیش از یک قرن سنت نویسندگی حرفه‌ای در مورد خودرو در جهان و چهار دهه تلاش پیگیر خودرو نویسان در ایران است. این سایت وارث اولین مجله خودرویی جهان به نام دنیای خودرو می‌باشد. از جمله شبکه‌های اجتماعی که این سایت در آن عضویت دارد می‌توان به اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، و توئیتر اشاره کرد. ادامه

درج خبر در سایت اخبار خودرو (donyayekhodro.com):

اخبار خودرو جزو پربیننده‌ترین سایت‌های خبری در ایران است. سایت‌هایی از این دست که مخاطبان بسیاری دارند کار شما را به مراتب راحتتر می‌کنند. هر صاحب کسب و کاری در این دوره و زمانه به دنبال یک چیز بسیار مهم است و آن، دیده شدن است. حضور نام شرکت شما در صفحه اول جستجوی گوگل به شما این امکان را می‌دهد که بهتر دیده شوید. شما با درج خبر در سایت اخبار خودرو خود را درردیف اولین نتایج سرچ گوگل قرار خواهید داد.

رپورتاژ آگهی در سایت اخبار خودرو (donyayekhodro.com):

رپورتاژ آگهی می‌تواند ابزاری برای شما در پخش کردن نام کسب و کارتان باشد. رتبه 3 از 10 Google PR این سایت نشان از این دارد که رپورتاژ آگهی در سایت اخبار خودرو می‌تواند به شما در این زمینه کمک شایانی بنماید. Google PR الگوریتمی است که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج سرچ خود قرار دهد. رتبه 3 از 10 این سایت نشان از این دارد که رپورتا آگهی در سایت اخبار خودرو حتما دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد داد.

ثبت خبر در سایت اخبار خودرو (donyayekhodro.com):

می‌خواهید نام شرکت یا کسب و کارتان دهان به دهان بچرخد؟ مشکلی نیست، ثبت خبر در سایت اخبار خودرو این کار را برایتان انجام می‎‌دهد. این سایت یک صفحه خبرخوان دارد که از طریق آن، خبرها و آگهی‌های ثبت شده در سایتش را در اختیار خوانندگانش می‎‌گذارد. همچنین با توجه به اینکه این سایت در اکثر شبکه‌های اجتماعی محبوب در ایران عضو است می‌توان گفت که خبرهای ثبت شده در اخبار خودرو در اختیار بسیاری از کاربران ایرانی قرار خواهد گرفت و به شناخته شدن کسب و کار شما بسیار کمک خواهد کرد.

مزایای درج خبر در سایت اخبار خودرو (donyayekhodro.com):

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردی است اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت اخبار خودرو ‌تاثیرگذاری بیشتری نسبت به همان تبلیغات در بازار هدف را دارد. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت اخبار خودرو 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت اخبار خودرو بازخورد مدنظرتان را خواهد داشت.

شیوه درج خبر در اخبار خودرو (donyayekhodro.com):

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.