سال تاسیس:
1378
زمان لازم برای انتشار خبر:
نا مشخص
عضویت در شبکه‌های اجتماعی:
رنکینگ الکسا (Alexa):
پیج رنک گوگل (Google PR) :
هزینه درج خبر و رپورتاژ آگهی در باشگاه خبرنگاران جوان (YJC):
1،450،000 تومان
بیوگرافی:
پرمخاطب‌ترین سایت خبری ایران باشگاه خبرنگاران جوان می‌باشد. این خبرگزاری از سازمان‌های وابسته به «صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران» و از زیر مجموعه‌های معاونت سیاسی صدا و سیماست که با تکیه بر استعدادهای جوان به پوشش جامع خبری (ملی و فرا ملی) اقدام می‌نماید. از جمله زمینه‌هایی که این خبرگزاری پوشش می‌دهد عبارتند از ورزشی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و هنری، علمی و پزشکی، استانی، و ... . این سایت هم اکنون به 3 زبان فارسی، انگلیسی، و عربی فعالیت می‌کند و صفحه‌ای نیز مختص کشور افغانستان دارد. این خبرگزاری، با ارائه نرم‌افزارهای موبایل (اندروید و iOS) برای سایت خود، دسترسی به این سایت را برای کاربران تسهیل می‌نماید. ادامه

درج خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان (yjc.ir)

رتبه Alexa این سایت نمایانگر این است که باشگاه خبرنگاران جزو پربیننده‌ترین سایت‌های خبری در ایران است. سایت‌هایی از این دست که مخاطبان بسیاری دارند کار شما را به مراتب راحتتر می‌کنند. هر صاحب کسب و کاری در این دوره و زمانه به دنبال یک چیز بسیار مهم است و آن، دیده شدن است. حضور نام شرکت شما در صفحه اول جستجوی گوگل به شما این امکان را می‌دهد که بهتر دیده شوید. شما با درج خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان خود را درردیف اولین نتایج سرچ گوگل قرار خواهید داد.

رپورتاژ آگهی در سایت باشگاه خبرنگاران جوان (yjc.ir)

رپورتاژ آگهی می‌تواند ابزاری برای شما در پخش کردن نام کسب و کارتان باشد. رتبه 6 از 10 Google PR این سایت خبری نشان از این دارد که رپورتاژ آگهی در سایت باشگاه خبرنگاران جوان می‌تواند به شما در این زمینه کمک شایانی بنماید. Google PR الگوریتمیست که بوسیله آن، گوگل می‌‍فهمد یک سایت را کجای صفحه نتایج سرچ خود قرار دهد. رتبه 6 از 10 این سایت خبری نشان از این دارد که رپورتا آگهی در سایت باشگاه خبرنگاران جهان حتما دیده خواهد شد و نام کسب و کار شما را در صدر جستجوی گوگل قرار خواهد داد.

ثبت خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان (yjc.ir)

می‌خواهید نامتان در شبکه‌های اجتماعی دهان به دهان بچرخد؟ مشکلی نیست، ثبت خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان این کار را برایتان انجام می‎‌دهد. باشگاه خبرنگاران یک کانال تلگرامی دارد که از طریق آن، خبرها و آگهی‌های ثبت شده در سایتش را در اختیار خوانندگانش می‎‌گذارد. مخاطبین این خبرگزاری همچنین آگهی و خبر ثبت شده شما در باشگاه خبرنگاران را می‌توانند در فیسبوک، اینستاگرام، توییتر، و گوگل پلاس این سایت مشاهده نمایند و این یعنی نام شما بیشتر بر زبان آورده خواهد شد.

مزایای درج خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان (yjc.ir)

همانطور که گفته شد، دقدقه این روزهای هر کسب و کاری دیده شدن است. تبلیغات بسیار در این زمینه کاربردیست اما هزینه بسیار بالایی دارد. علاوه بر هزینه پایین‌تر از تبلیغات، ثبت خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان تاثیرگذاری بیشتری نسبت به همان تبلیغات در بازار هدف را دارد. همچنین رپورتاژ آگهی در سایت باشگاه خبرنگاران جوان 100% جامعه بزرگتری را هدف قرار می‌دهد، حال آنکه این اتفاق ممکن است در تبلیغات نیافتد؛ راحت‌تر بخواهیم صحبت کنیم تبلیغات به نسبت هزینه‌هایش ریسک بالایی دارد در حالی که درج خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان بازخورد مدنظرتان را خواهد داشت.

نمونه های ریپورتاژ آگهی در سایت باشگاه خبرنگاران جوان (yjc.ir)

شیوه درج خبر در باشگاه خبرنگاران جوان (yjc.ir)

از لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارش شده و سرویس یا سرویس‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در آنها آگهی یا خبر درج شود انتخاب نموده و دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را در انتهای لیست سرویس‌ها کلیک می‌کنید. در بالای این دکمه و قبل از لیست سرویس‌ها، شما می‌توانید کل مبلغی که باید پرداخت شود را مشاهده نمایید. اگر اعتبار کافی نداشته باشید به صفحه شاپرک منتقل می‌شوید. پس از انجام و تکمیل پرداخت به صفحه ثبت اطلاعات خبر منتقل می‌شوید. در این صفحه، شما باید فایل مورد نظرتان که مربوط به این خبر می‌شود را بارگذاری کرده و اگر لازم است، توضیحاتی نیز در مورد آن بنویسید. دکمه آپلود را زده و کمی صبر کنید تا فایل شما آپلود شود. حال دیگر می‌توانید کار را به متخصصان ما سپرده و منتظر بارگذاری خبر یا آگهی خود در سرویس منتخبتان باشید که البته زیاد هم طول نخواهد کشید. پس از ثبت سفارش، شما به وسیله ایمیل از تک تک مراحل انجام کار بر روی خبر یا آگهی مطلع خواهید شد.